Ptáci

Ptáci na krmítku IV., vrabec, zvonek, stehlík, dlask, hýl, mlynařík...

Ptáci vnášejí do pošmourných zimních dní radost a oživení. Kromě sýkorek přilétají zvonci, brhlíci, hýli, stehlíci, vrabci, strakapoudi… S naším krmítkovým atlasem ptáčků je spolehlivě poznáte!
reagovat[, 31. 1. 2011, 08:06]

napad při krmení na krmítku

Při krmeni na krmítku rozloupnutými vlašskými ořech se často stávalo že zdatnější jedinci sýkory konadry odnášely jednotlivé půlky ořechů na keře kde jim často padaly do sněhu a byly pro ně ztraceny.Též při návštěvě sojky ,ti pro změnu v krátkem čase odnosily a uschovay rychle zbytek ořechů.Proto jsem učinil opatřeni a zamezil ztrátám následně.Do ořechů jsem vyvrtal otvory ca 2 mm a z kousku větviček cerného bezu vytlačil duši poté střidavě navlékl na slabý vázací drát a zavěsil na budku.Je to perfektí a výměna zabere minimálně čssu.S pozdrave milovník přírody.

reagovat[Honza, 31. 1. 2011, 10:36]

RE: napad při krmení na krmítku

To je zajímavý nápad, já ořechy pracně loupu a jádra rozlamuju. Neměl byste fotku?

reagovat[, 18. 2. 2011, 14:15]

RE: napad při krmení na krmítku

jestli mate tu fotku mužete mi ji prosim poslat ----je to zajimavy napad dik tonda

reagovat[Honza, 18. 2. 2011, 17:19]

RE: napad při krmení na krmítku

Zatím nemám. Vynálezce se neozval. Škoda.

Nové číslo

Receptář 5
Předplaťte si Receptář

Časopis právě připravuje

Pěstování

Pěstování orchidejí | Pěstování hortenzie | Pěstování levandule | Pěstování pohanky | Pěstování hyacint | Pěstování kamélie | Pěstování arónie | Pěstování rajčat | Pěstování kiwi | Pěstování růží | Pěstování malin a ostružin | Pěstování chřestu | Pěstování bambusu | Pěstování rybízu | Pěstování Aloe Vera | Rakytník řešetlákový pěstování