Kalendář
Novinky
Nápady
Diskuze
Nejčtenější diskuze
- Desatero pro rajčata
- Jak chovat slepice: rady pro začátečníky
- Tipy pro zateplení domu: izolace zdiva, střech, podlah, stropů
Nejživější diskuze
Malířská štětka jako postřikovač
Pro malou zahrádku se nevyplatí kupovat tlakový postřikovač. Ošetření proti škůdcům a chorobám je však občas potřeba – i když jen rostlinným výluhem či mýdlovým roztokem. I ten je ale třeba na rostliny rovnoměrně a důkladně aplikovat. Práce s ručním rozprašovačem na květiny je často nekonečná, navíc má malý dosah.
Posloužit vám může stará malířská štětka či jemnější koště. Namočte je v nádobě a postřikem a prudkým švihem ruky rozstřikujte kapalinu po rostlinách.
Nové číslo
Časopis právě připravuje
Štítky
Pěstování
Pěstování orchidejí | Pěstování hortenzie | Pěstování levandule | Pěstování pohanky | Pěstování hyacint | Pěstování kamélie | Pěstování arónie | Pěstování rajčat | Pěstování kiwi | Pěstování růží | Pěstování malin a ostružin | Pěstování chřestu | Pěstování bambusu | Pěstování rybízu | Pěstování Aloe Vera | Rakytník řešetlákový pěstování














