Autor

Komerční sdělení

Znáte kompozitní dřevo? Vaše terasa si ho zaslouží

Chcete atraktivní a funkční terasu s dlouhou životností? Zvolte kompozitní dřevo, moderní materiál ze směsi dřeva a polymeru. Prkna z kompozitu mají povrch věrně evokující dřevo, ale na rozdíl od něj jsou neporovnatelně snadnější na údržbu a celkově i cenově výhodnější. V České republice patří mezi přední výrobce teras z kompozitního dřeva společnost WPC – Woodplastic. Pojďme se podívat na hlavní výhody jejích výrobků.

Nový bazén? Poradíme s přípravou na léto

Konečně jste si pořídili vysněný zahradní bazén. Těšíte se na osvěžení v parných dnech a koupání v křišťálově čisté vodě s průzračnou hladinou. Ovšem jak na údržbu bazénové vody? Zvláště v rodině s malými dětmi je důsledná péče o bazénovou vodu během celé sezóny velmi důležitá. Přečtěte si rady odborníků české rodinné firmy Proxim, jak zajistit koupání v čisté, a především zdravotně nezávadné vodě.

Objevte hlavní zásady pro bezpečnou práci s řetězovou pilou

Dvakrát měř, jednou řež. Staré známé rčení, které nám ušetří spoustu starostí. Co už nám však neřekne, jak řezat správně. A přitom je to naprosto zásadní. Nesprávná manipulace s řetězovou pilou totiž může mít fatální následky – lehké škrábnutí dobíhajícím řetězem je v tomto případě ještě výhrou. Jak tedy bezpečně pracovat s řetězovou pilou a na co si dávat pozor?