Autor

Komerční sdělení

Připravte na zdražování ještě dnes!

Zdražování. To na nás vyskakuje ze všech stran. Nejenže to vidíme, ale hlavně pociťujeme ve svých peněženkách a rodinných rozpočtech. Nikdo neví, kam až se ceny vyšplhají, a proto je nejvyšší čas přemýšlet, jak zabránit velkým měsíčním výdajům. A k tomu se blíží zimní počasí a začátek topné sezony je téměř za dveřmi. Nezoufejte, máme pro vás řešení, jak si pomoci a ušetřit!

Zaběhl se Vám domácí mazlíček? Identifikační medailonky pomohou s jeho návratem!

Ve většině případů při ztrátě domácího mazlíčka nešťastní majitelé v první řadě vyvěšují po okolí letáky s fotografií zaběhlého pejska nebo kočičky se svým kontaktem, sdílejí inzerát na sociálních sítích, následně potom obvolávají spádové útulky, obecní úřady a policejní stanice. Služba identifikačních medailonků Pet2Me zvyšuje pravděpodobnost nalezení ztraceného zvířete. Unikátní kód a QR kód na známce mazlíčka propojí nálezce přímo s majitelem a zásadně tak zvýší pravděpodobnost nalezení.

Teplý den

Venku je krásně. Vážně krásně. Sluníčko hřeje tak příjemně, že se mi chce hned vyrazit někam k vodě. Stojím uprostřed města a rozhlížím se – z chodníků dlouhé horko udělalo rozpálenou asfaltovou výheň, výlohy obchodů odráží sluneční paprsky a ještě víc ohřívají své okolí. O kus dál stojí jeřáb a parta zedníků se ukryla ve stínu obytné buňky a dávají si svačinku. A ještě o kousek dál, u náměstí, vidím stánek se zmrzlinou. Je tu nový, má krásnou barvu a na stěně obrovský obrázek zmrzliny.  Hned se mi začaly sbíhat sliny. A tak se vydávám tu zmrzlinu ochutnat.