Autor

Komerční sdělení

5 miliard šancí denně, jak zabránit drancování přírody

Mokřady, stromy a půda nám poskytují základní obživu a potravinovou bezpečnost. Zdroje planety se vyčerpávají a den nadměrné spotřeby, čili den, kdy naše spotřeba přesáhla možnosti regeneragce planety v daném roce, přichází každým rokem dříve a dříve, přičemž ten český bývá už v dubnu! Role velkých korporací bude tedy čím dál tím důležitější, aby využívaly své zdroje k podpoře globálních partnerství, jež mohou účinně bojovat proti změně klimatu.
Jak na stavbu zahradního jezírka svépomocí?

Stavba zahradního jezírka svépomocí? Poradíme, jak na to

Je krásný letní den, sluníčko příjemně hřeje na vymetené obloze a vy už se těšíte na to, jak se po práci svlažíte ve vodě uprostřed zeleně. K příjemně prohřáté vodě přitom nemusíte ujít víc než pár metrů, míříte totiž k jezírku v soukromí a zeleni vlastní zahrady. Láká vás tato představa? Prozradíme, jaký je postup při stavbě zahradního jezírka svépomocí.

Hnojiva a přípravky proti plevelům usnadňují zahrádkářům péči o zahradu

Každý živý organismus vyžaduje péči, aby se mu dařilo. Platí to také pro zeleninu, ovoce, květiny a stromy, které rostou na zahradách okolo rodinných domů. Zahrádkaření patří k oblíbeným odpočinkovým činnostem a každý, kdo se mu věnuje, si přeje, aby se mu v péči o zahradu dařilo. V čem mohou pomoci hnojiva a přípravky proti plevelům?