Autor

Komerční sdělení

Plastová okna z německého profilu Trocal výhodně na okna-hned.cz

Potřebujete nová okna pro svůj dům? Nakupte je výhodně ještě před zdražením

Jestli se někdy projeví nedostatky starých oken, pak je to v zimě. Nyní je tak ideální čas naplánovat jejich výměnu. Nejen kvůli počasí, ale také proto, že plastová okna v posledních měsících neustále zdražují a výrazný růst cen lze očekávat i na podzim. Naštěstí je díky doprodeji skladových zásob můžete stále získat za původní výhodné ceny.
Jak na řasy v zahradním jezírku.

Trápí vás řasy v zahradním jezírku? Poradíme, jak s nimi zatočit

Se zahradním jezírkem se na českých zahradách setkáte poměrně často, neboť se jedná o příjemné zpestření zahradního ekosystému a vhodné místo pro odpočinek či posezení s přáteli. Majitelé zahradních jezírek nám však jistě dají za pravdu, že bez pravidelné údržby to zkrátka nejde. O jezírko je třeba pečovat celoročně, a obzvláště pak v teplých měsících, kdy se ve vodě s prvními slunečními paprsky začínají objevovat řasy a voda postupně mění barvu na zelenou.

Malý balkón: Vytvořte si na něm letní oázu

Máte malý balkon, kam se vejde sotva stolek a dvě židle, ale rádi byste si ho zútulnili? Chcete trávit příjemné letní dny i večery na vzduchu a relaxovat? A co vaše zaměstnání? Při home-office nemusíte být zavření doma - i na balkoně se dá pracovat. Aby vám bylo i na malém balkonu co nejpříjemněji, připravili jsme si pro vás článek plný tipů, jak si na něm připravit letní oázu.