Autor

Komerční sdělení

Pórobetonové tvárnice Ytong mají neomezené využití

Pórobetonové tvárnice Ytong jsou jako stavební materiál stejně vhodné pro rodinné domy jako pro kancelářské objekty, obchodní centra, výrobní budovy nebo logistické a skladovací haly. Fungují jako stavebnicový systém s prvky různých tvarů, délek a tlouštěk, které lze použít v celé budově od sklepa až po střechu. Tato modularita, která začíná již ve fázi plánování, zaručuje maximální flexibilní řešení pro jednotlivé stavební projekty.

Sníte o krásné, čisté, prostorné půdě? My vám tento sen splníme

Jak půdu využít a přitom neinvestovat mnoho peněz? Již před válkou půdy sloužily k letnímu bydlení, pro odpočinek či zábavu. Opravila se střecha, podlaha se uklidila a vše se upravilo tak, aby se zde dalo pobývat. Prostor se využíval od jara do podzimu. Lze ho využít k ubytování vnoučat nebo studentů, kteří prázdniny tráví u rodičů a prarodiče nebo jen tak pro naše klasické skladovací účely.

Matrace ze studené vs paměťové pěny

Příjemný a ničím nerušený spánek je klíčový nejen pro dokonalý odpočinek, ale také pro zdraví našich zad. K tomu je ovšem důležitá správně zvolená matrace, a to s ohledem přímo na vaše potřeby. Přemýšlíte, jestli zvolit matraci se studenou pěnou, nebo dát raději přednost variantě s paměťovou pěnou? Zjistěte, jaký je mezi těmito dvěma typy vlastně rozdíl a která pro vás tím pádem bude ta pravá. Dopřejte si kvalitní spánek a vyspěte se do růžova na správně zvolené matraci.