Autor

Komerční sdělení

Kam se schovat před letním parnem? Pomohou nám hliníkové pergoly

Léto je konečně tady. A s ním spousta volného času, který teď trávíme v našich krásných a opečovávaných zahradách. Vychutnáváme si plody naší těžké práce na jaře, kdy je potřeba dát zahradám nový kabát. Ať už si tento zasloužený čas odpočinku užíváte u bazénu, posezením s dobrou kávou s přáteli či honosným grilováním, nebo jen tak četbou, hodí se nějaký ten přístřešek. Nejen na ochranu před přímým spalujícím sluncem, ale i deštěm, který nás také může zastihnout v různých podobách.

K čemu slouží chytré telefony a jak je vybrat?

Ještě v 90. letech minulého století sotva kdo očekával, že během dalších desetiletí vznikne zařízení, které spojí telefon se zábavním centrem. V současné době jsou chytré telefony jedním z nejdostupnějších a nejlevnějších řešení, které si může dovolit prakticky každý. Každým rokem přicházejí na trh nové modely těchto telefonů obohacené o další funkce.

Želírovací cukr, Gelfix nebo Želírovací cukr se stévií. Který si vybrat?

Chystáte se připravovat džemy z ovoce, které právě dozrává? Ať už vám roste na zahradě nebo ho někde nakoupíte, určitě si z něho udělejte pár skleniček domácích džemů. Je to velmi snadné a pomocí moderních želírovacích přípravků to zvládne úplně každý. Poradíme vám, jak si vybrat ten správný přípravek, abyste je udělali přesně tak, jak chcete, a obsahovaly tolik cukru, kolik si budete přát.

Jak se chovat ekologicky při použití jednorázových rukavic

Jednorázové rukavice se v posledních letech staly velmi ceněnými společníky. Není to tak dávno, co jsme se s nimi setkávali téměř výhradně ve zdravotnictví. Leckdo je už nějakou dobu používá na některé domácí práce, ale poptávka po nich vyrostla především v době Covidu. Ruku v ruce se spotřebou také vzniká problém odpadu a otázka ekologie jednorázových rukavic.