Autor

Komerční sdělení

Svijany si z letošních World Beer Awards odnášejí dvě zlata

Svijany 18. srpna 2022 – Dvě zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile si z letošního ročníku světové degustační soutěže World Beer Awards odnesla piva ze Svijan. Oba držitelé zlata – prémiový ležák 450 i Svijanský Kníže 13 % – se současně stali i národními vítězi v různých kategoriích ležáků, čímž se automaticky kvalifikovali do celosvětového klání, z nějž si „čtyřistapadesátka“ odnesla cenu za nejlepší světový světlý ležák českého typu v roce 2020.

Vitamín C patří k těm nejdůležitějším! Nezapomínáte na jeho suplementaci

V současném uspěchaném životním stylu, kdy řada lidí zapomíná na zásady zdravého stravování a je vystavována nadměrnému stresu je suplementace řady vitamínů nezbytná. K těm nejdůležitějším vitamínům patří bezesporu vitamín C. Co způsobuje jeho nedostatek, kdy je potřeba zvýšit jeho příjem a kolik jeho denně vlastně potřeba najdete v následujících řádcích.
CHIOS

Mobilní nebo modulární dům, vaše nové bydlení

Každý relaxuje jinak. Někdo spatřuje relax v posezení na zahradě a čtení knihy, pro jiné je důležité cestování a poznávání měst a jiných kultur. Těm sportovně aktivnějším by chybělo třeba lezení po skalních stěnách. Skupina kutilů, si vytouženou dovolenou nedovede představit bez pobytu na své zahradě, u svého domu a bez pracovního náčiní ve svých rukách.