V dm staví člověka v jeho jedinečnosti do centra zájmu. Ať už jako zákazníka, nebo spolupracovníka. Příležitost vyjádřit svou individualitu nabízí všem. 

Hlasujte v anketě Receptáře a vyhrajte!

Tradiční čtenářská anketa je zpátky. Dejte hlas své oblíbené firmě a zařadíme vás do slosování o hodnotné ceny.

Chci se zapojit

Zákazníci a zákaznice si mohou vybrat z rozsáhlého sortimentu nejvyšší kvality za vždy výhodné ceny. Společnost dm se snaží být vnímána nejen jako drogerie, ale také jako kompetentní rádce a prodejce v oblastech zdravého životního stylu. Svým zákazníkům usnadňuje nákupy udržitelných produktů tak, že je označuje zelenými cenovkami. Za jejich nákup získají dvojnásobné body ve věrnostním programu dm active beauty. Společnost zároveň nabízí i široký výběr biopotravin či doplňků stravy.  

Zdroj: Youtube

Rozhovor se společností dm 

Co je vaše firemní stříbro a na co jste nejvíce hrdí? 

Nejvíce jsme hrdí na naši filozofii. V dm je ve středu našeho zájmu vždy člověk. Koneckonců tak zní i naše motto: Zde jsem člověkem, zde nakupuji. Maximálně se snažíme uspokojovat potřeby zákazníků, poskytovat svým spolupracovníkům možnost se dále vzdělávat a jako společnost příkladně působit ve svém okolí.  

Jaký máte vztah k Receptáři? 

V dm jsme rádi, že s ním můžeme spolupracovat. Svým čtenářům a čtenářkám přináší velké množství rad a tipů. A to jak pro kutily, tak i pro zahrádkáře a milovníky dobrého jídla a pití. Pevně doufáme, že také naše tipy z dm budou pro vaše čtenáře a čtenářky prospěšné. 

Každá firma stojí na lidech. Co dělá vaše společnost pro to, aby vaši zaměstnanci chodili do práce s úsměvem?  

Našim spolupracovníkům a spolupracovnicím umožňujeme poznávat rozsah a strukturu naší společnosti. Uznáváme a ctíme každého a každou z nich. Poskytujeme jim jistotu, že jejich výsledky jsou posuzovány objektivně. Všem dáváme možnost učit se jeden od druhého, setkávat se a uznávat individualitu druhých. Zároveň jim garantujeme rovný přístup k odměňování a také nabízíme možnosti dalšího vzdělávání. Naši spolupracovníci a spolupracovnice si mohou plánovat docházku, spolupracovníci na centrálních pozicích mohou využívat i práci z domova. 

Věnujete se ochraně přírody a šetrnému přístupu ke krajině?  

Téma udržitelné budoucnosti máme v dm strategicky zakotvené, věnujeme se mu neustále, odráží se ve všech našich krocích. Zákazníkům a zákaznicím uceleně pravidelně představujeme širokou nabídku udržitelných produktů napříč naším sortimentem. Aby se v něm zákazníci lépe orientovali, zavedli jsme tzv. zelené cenovky, kterými jsou označeny pouze produkty s minimálně jedním z vybraných certifikátů. Při výrobě těchto produktů byly dodrženy zásady trvalé udržitelnosti a zároveň dochází k minimálnímu dopadu daných produktů na životní prostředí.  

Více informací na webových stránkách dm.cz.