COMPO patří k předním dodavatelům značkových produktů pro dům, zahradu a zemědělství. Zákazníci v širokém sortimentu najdou vše, co rostliny potřebují ke svému zdravému růstu.  

Hlasujte v anketě Receptáře a vyhrajte!

Tradiční čtenářská anketa je zpátky. Dejte hlas své oblíbené firmě a zařadíme vás do slosování o hodnotné ceny.

Chci se zapojit

Sortiment COMPO zahrnuje od pěstebních substrátů a hnojiv také travní osiva, ale také výrobky proti škůdcům a na ochranu rostlin. COMPO Vždy klade důraz na biologické produkty. 

Zdroj: Youtube

Rozhovor se společností COMPO 

Na co jsme nejvíce hrdí? 

Společnost COMPO přebírá odpovědnost za zelenější svět a ochranu planety. Udržitelnost je pevně zakořeněna ve vlastní vizi společnosti COMPO o odpovědném jednání. Zaměření na používání místních surovin, nejlépe získaných z oběhového hospodářství, nebo důsledné omezování přepravních tras přispívá ke znatelnému snížení emisí přesně stejným způsobem jako koncept udržitelného balení. 

Jaký máte vztah k Receptáři? 

Naši zákazníci často čerpají inspiraci a rady pro péči o svůj kousek zeleně. Jedním z těchto zdrojů informací je právě Receptář. Vážíme si naší spolupráce, zejména ocenění našich produktů zákazníky, kteří označili COMPO hnojiva za výrobek Receptáře roku 2023.  

Co plánujete na tento rok? 

Jako každý rok, přinášíme s novou sezónou i několik produktových novinek. Univerzální substrát COMPO SANA ve větším 60 l balení, v prémiové řadě COMPLETE substráty 40 a 24 l. Věříme, že zákazníky zaujme také trávníkové osivo pro větší zátěž Sport a Hry, případně dekorační květinové pasti na hmyz. Novinek je ale mnohem více, navštivte tedy vaše oblíbené zahradnické centrum a vyzkoušejte je. 

Věnujete se ochraně přírody? 

Jednoznačně! Pro zelenější svět a ochranu Země děláme hned několik opatření v našem oboru. Chráníme rašeliniště neustálou rekultivací a provádíme těžbu pouze v certifikovaných ložiscích. Glyfosátu říkáme NE! Účinnost našich produktů je založena na kyselině pelargonové. Také používáme udržitelné suroviny a podporujeme ekologická řešení například produktovou řadou ORGANIC. 

Více informací na webových stránkách www.compo.com/cz.