Plíseň v bytě nenechávejte dlouho rozrůstat, zlikvidujte ji co nejdříve

Plísně v bytě jsou velmi nebezpečné. Uvolňují do okolního prostředí nebezpečné spory, a právě ty nás dráždí ke kašli, způsobují nám slzení očí, nevysvětlitelné rýmy a mohou být příčinou i mnoha dalších alergických reakcí našeho organismu. V případě jejich výskytu je zcela nevyhnutelný okamžitý zásah. Měl by být natolik účinný, aby zároveň zamezil i opakovanému vzniku a šíření plísní.
Zobrazit celý článek »

Diskuse

vložit dotaz »

Ozónový generátor

(Michala Sch), 21. 9. 2018, 20:18

Osobně jsem zastáncem ekologických čističů a právě proto jsem moc ráda za ozónový generátor. Musím říci, že jinak už plísně nelikviduji.

Odvlhčovač

(VWPsQNuv-fvxZ94Vj7aPZYTw), 28. 11. 2017, 14:21

Fuuuj, nevím jak to někdo může nechat dojít tak daleko. Když jsme zjistili, že máme v domě vlhko, začali jsme se o to více zajímat, kontaktovali jsme pár prodejců a načetli spoustu článků. Koupili jsme odvlhčovač, v létě se chystáme koupit i klimatizaci.

likvidace plísní ozónem

(VWPsQNuCWfvvRYTuVVSsQNu), 20. 11. 2017, 09:44

Plísně jsou velkým zdraví omezujícím problémem a to nejen v bytě. Je velice málo článků, zabývajících se plísněmi a hygienou sportovního vybavení a obuvi. Nastává období věčně mokrých lyžáků a bruslí, vlhkých bot..my to doma vyřešili sušákem s dezinfekcí ozónem. Dá se použít i jako dezinfekce málo větraného prostoru v šatně. Fakt stačí 5min dezinfekce ozónem a 20min sušení a boty jsou fresh, vyhřáté a suché. Můžu doporučit, moje pubertální děti používají každý den po tréninku. Rozhodující pro ně byla rychlost vysoušení, účinná dezinfekce (takže likvidace zápachu) a nenáročnost provozu - mokré boty umístí na sušák, ten se sám zapne i vypne..Ano, je to tak teenageři se o svoje boty starají, nechtějí se cítit trapně kvůli smradu z bot a fakt zařadily sušák do každodenního návratu z tréninku..funguje to..netuším, jestli můžu napsat jméno značky - je to FOR-DRY

PředchozíDalší
Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2018. Autorská práva vykonává vydavatel.
Jakékoli užití části nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým)
i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno. ISSN: 1805-9465.

© 2018 VIZUS | Používáme redakční systém Vizus CMS