Zatočte s celulitidou, příroda vám pomůže

Ženy mají – z dnešního úhlu pohledu – vrozenou kosmetickou nevýhodu. Nejčastěji kolem hýždí a stehen, právě tam se jim totiž ukládá více tukových buněk, než mužům. Strašák plavkové sezóny v podobě pomerančové kůže se dá zahnat i s pomocí bylinek.
Zobrazit celý článek »

Diskuse

vložit dotaz »

celulitida

(VWPsQNuCWmrjeP41QbAkQMQ6Kvm.h74Vl), 26. 7. 2017, 10:16

Pokud máte na mysli masáž lymfatickou, tzv. manuální lymfodrenáž, tak ta naopak nesmí být vůbec razantní. Ale možná došlo jen k nepochopení výrazu slova "razantní". Manuální lymfodrenáž je naopak velmi jemná masáž. Jinak doporučuji i modernější pohled na věc - např. estetickou rázovou vlnu, se kterou mám naopak já velmi dobré zkušenosti a výsledky, ale především kladné reference svých klientek.

Výtvarník, Martin Patřičný píše:
Celulitida, která je považována přinejmenším za vadu na kráse, nejmírněji řečeno za kosmetický nelad, je v mírném stadiu a bez obezity krásná jako karelská bříza. (betula pendula ssp)Její kmen je svalovitý a dřevo, které se krájí na dýhy velmi ceněné. Celulitida vypadá podobně a je krásná už proto, že i jen letmý pohled uhaduje, že spodní partie patří ženě! Působí eroticky přitažlivě. A potom – žena přece není jen pro pohled! Někteří muži mají i ruce uvyklé hmatu a účinek měkké tzv. hrbolatosti je hlubší, než fádní hladkost!

RE: Celulitida

(Květa), 27. 7. 2017, 07:38

Teda pane Patřičný ! Takhle poeticky by jste zbavil kdejakou ženu komplexu ! :-)

Takový jsem já...ale kvalit dřeva nedosahuji.

Co najdete ve zpravodaji?
Podívejte se na ukázku...

PředchozíDalší
Portál provozuje Tarsago | © 2018 VIZUS & Tarsago | kontakt | Používáme redakční systém Vizus CMS