Způsob, jak si psi vybírají svou oblíbenou osobu, může překvapit

Často slýcháme, že ten, či onen pes, je psem jednoho pána. Co to vlastně znamená a jak se takový vztah mezi psem a jeho pánem vytváří? Myslíte si, že oblíbenou osobou psa je automaticky ten, kdo jej zahrnuje svou pozorností a dává mu nejvíce jídla?
Zobrazit celý článek »

Diskuse

vložit dotaz »

Ach jo

(Honza), 18. 9. 2017, 17:24

Kdybyste raději věnovali 30 minut OPRAVDU SOUSTŘEDĚNÉ pozornosti každému svému dítěti nebo svému partnerovi! OPRAVDU máte v životě tolik času, že můžete s klidným svědomím z tak drahocenné hodnoty věnovat 30 minut denně pouhému zvířeti? Komu nebo čemu těch 30 minut ukradnete?

"Tušíte, že nejste favoritem vašeho dítěte, ale chtěli byste se jím stát? Poradíme vám, jak vylepšit vaši vzájemnou vazbu. Tím nejlepším, co pro vzájemné posílení dobrých vztahů s vaším dítětem můžete udělat, je věnovat mu denně alespoň 30 minut vašeho soustředěného času. Věnovat čas opravdu jen jemu a nezaměstnávat se ničím a nikým jiným než vaším dítěte. Vymýšlejte na každý den jiný způsob zábavy. Tak nejlépe poznáte, co vašemu dítěti dělá radost a co mu vyhovuje...Výsledek se brzy dostaví."

RE: Ach jo

(František), 18. 9. 2017, 18:04

Víte, rčení, že kdo nemá rád zvířata, nemá ve skutečnosti rád ani lidi (byť může tvrdit opak) je pravda. Někdo věnuje 30 minut svému psímu kamarádovi, někdo raději psaním zbytečných komentářů. A dítěti a partnerovi musíte věnovat mnohem více, víte? A mnozí z nás mají rádi jak děti, tak pejsky, ono se to nevylučuje - právě naopak. Představte si, že děti, kteří vyrůstají se psím kamarádem, na něj mnohdy celý život rádi vzpomínají. Pokud se ovšem svými názory netajíte ani v nenanonymním reálném životě, po rčení "vždyť je to jen zvíře" aspoň každý rozumný, odpovědný a soucitný člověk ví, s kým má tu čest, a že vám nemá důvěřovat.

Otázka ohledně oblíbenosti psa a člověka

(VWPsQNuBWgnjFm4Umbm~g), 30. 8. 2017, 20:49

Dobrý den,
moc ráda bych se zeptala...stalo se mi,že v letní zahrádce ke mě přišel cizí labrador sedl si vedle mě a neustále mi podával ťapku...Co to značí?
A ještě mám jednu otázku...Kamarádka má pejska,který když k nim přijdu na návštěvu po mě skáče,olizuje,vrtí ocasem....
Nebo se stalo-u kocourka-kamarádka říkala,že k žádným sousedům nechce jít a mě se otíral o nohy...Kamarádka tvrdí,že zvířata vycítí,kdo jich má rád....tak nevím,co je na tom pravdy...díky za odpověd.

RE: Otázka ohledně oblíbenosti psa a člověka

(GnMk4Z4UHuBrUZbgc7P~QkR), 6. 9. 2017, 02:15

Dobrý den,
Vaše kamarádka má pravdu. Některé osoby se těší pozornosti zvířat (i cizích) více, jiné méně. Olizování a vrtění ocasem je u psů jasnou známkou toho, že mají radost z kontaktu s dotyčnou osobou. Projevují tak svůj zájem o ni. Pokud by si před vámi lehal pes dokonce na záda, znamená to, že máte jeho absolutní důvěru, neboť vám odkryl své slabiny - břicho.

Co najdete ve zpravodaji?
Podívejte se na ukázku...

PředchozíDalší
Portál provozuje Tarsago | © 2018 VIZUS & Tarsago | kontakt | Používáme redakční systém Vizus CMS