Domov a bydlení

Jak vyrobit klimatizaci za pár korun? Zvládne to i žena za čtvrt hodiny.

Jak vyrobit klimatizaci za pár korun. Zvládne to i žena za čtvrt hodiny

Vedra střídají bouřky, následuje týden jako aprílový, pak pár dní podzimu a zas vedra. V každé horké noci, kdy nemůžete usnou, přemýšlíte o klimatizaci. V ten okamžik byste za ni dali nevím co, ale když přijde na lámání chleba, nechce se vám do klimatizace ani stavebních úprav investovat. Tak to jsem na tom stejně! Přemýšleli jste už někdy o tom, že si vlastní klimatizaci můžete vyrobit u vás doma? Stačí jen koupit několik nezbytných součástí a podomácku vyrobenou klimatizaci vyrobíte raz dva.
Bromélie mají úžasné květy.

Bromélie: Jak o ně správně pečovat? Je to snadné, jen nesmíte udělat tuto chybu

Bromélie jsou úžasné. Nemusíte vymýšlet žádné složitosti, pěstujte je podle jejich vlastních pravidel a z růžice zdobných listů vám vykvete exotický květ podivné struktury. Je to kousek jihoamerické džungle na polici v obýváku, nezkrotný, ale nenáročný. Je to květina ideální pro ty, kteří tvrdí, že pěstování květin nerozumí. Když maličko přeschnou, nevadí. Hlavně nepřelít!
O orchideje se musíme starat s citem, tak jako ony pečují zpětně o nás

Pokojovky, které podle Feng-šuej vyzařují pozitivní energii a jsou krásné

Rostliny jsou živé a tvarem zajímavé doplňky naší domácnosti. I minimalistům se hodí do domu pěkný solitér. Vzrůst, tvary lisů i neobvyklé vzory nebo barvy dodají naší domácnosti nebo kanceláři navíc nový rozměr. Pohled na zeleň je důležitější, než běžně vnímáme. Jsou pro naše blaho vlastně nezbytné! Které rostliny podle Feng-šuej brán negativní energii?