obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Nezapomeňte připravit svůj domov na zimu

Teplo domova, říká se. Abyste ale dostáli tomuto pořekadlu, musíte se dobře připravit. Kamna, kotle i radiátory je potřeba po letní přestávce nechat dobře zkontrolovat a vše co k topení patří náležitě připravit. Poptejte odborníka na tyto práce ještě dnes.

Komerční prezentace

Kontrola kotlů a radiátorů se na první pohled může zdát jako nesmyslná. Když něco fungovalo loni, půjde to i letos. Ale taková prohlídka odborníkem může předejít například prasknutí trubky v největších mrazech. Jak se připravit na jednotlivé druhy vytápění se dozvíte níže.

Poptávej.cz Poptávej.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Radiátory

Kromě vyčištění a zabarvení oloupaných částí, případně přetření celého těla radiátoru, můžete z venkovní části připravit jednu chytrou věc a dosáhnout tak pěkné úspory. Za radiátor připevněte reflexní fólii, která bude teplo odrážet zpět do pokoje. Vnitřní část by se měla zkontrolovat, zda není zavzdušněná nebo uzavřená.

Kotle a kamna

Odborník by měl ověřit celou cestu, kudy je teplo vedeno. Komíny se tedy musí nechat vyčistit, aby v topné sezoně nedošlo k neštěstí. Kotel odborník seřídí vždy dle daného typu. Stejně jako u auta vede seřízení kotle k prodloužení životnosti zařízení.

Poptávej.cz Poptávej.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Kde hledat odborníky

Kvalitní odborníky najdete u poptávkové služby Poptávej.cz. Jediné, co musíte udělat, je zadat přes poptávkový formulář jednoduchý, ale výstižný popis poptávky, lokalitu, termín a případně fotografie. Pokud si přece jen nevíte rady s vyplněním formuláře, na webových stránkách najdete inzeráty od ostatních uživatelů, kterými se můžete inspirovat. Celá akce zabere ve výsledku 2 minuty. Čím přesnější bude poptávka, tím snazší bude vytvořit nabídku na míru včetně přesné kalkulace za služby či materiál.

Co dál?

Nabídek můžete obdržet hned několik. Nemusíte se však stresovat tím, že někoho odmítnete nebo dokonce nevyberete žádnou. Všechny nabídky jsou totiž nezávazné.

 

Akční letáky