Fototapeta New York
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Fototapeta New York: Město, které nikdy nespí, u vás doma

Milujete život a nedokážete si ho představit bez společnosti spousty lidí? Pak se zcela jistě budete i doma chtít obklopit něčím, co do značné míry ještě podpoří vaši snahu necítit se osamoceně. Optimální volbou je bezesporu pořízení si fototapety, která bude symbolizovat některé pulzující velkoměsto.

[Komerční prezentace] 

Vybírat můžete variace fototapet velkoměst, do kterých jste třeba měli tu čest někdy v životě zavítat. Sázkou na jistotu je město, jež vůbec nikdy nespí. Ano, na mysli máme New York. Právě toto město je nadmíru okázalé a hovoří se o něm jako o metropoli, která nikdy neupadá do spánku. I v noci se tady setkáte se spoustou blikajících světel, reklamních panelů a se spoustou lidí, kteří si chtějí užívat každého okamžiku, jenž jim byl dán. Jestliže vám zrovna New York padl do oka a vy byste si chtěli pohledů na něj užívat co možná nejvíce, vyplatí se moderní fototapeta New York. Vybrat si ji lze ve spoustě různých variací dle vaší libosti. Jste-li zvědaví, co byste mohli třeba ve vašem obývacím pokoji mít, nepřestávejte číst. Právě na takovéto fototapety se soustředíme mnohem podrobněji.     

Fototapeta New York Fototapeta New York Zdroj: Archiv ireceptar.cz     

Statue of Liberty jako unikátní monument

Socha Svobody je v podstatě hlavní dominantou New Yorku. Fakticky každý si její existenci s tímto velkoměstem spojí. Pohledy na Statue of Liberty jsou kouzelné, a to z jakéhokoli úhlu. Víte vlastně, proč byl tento monument postaven? Jako poděkování Francouzům, kteří válčili proti Angličanům. Právě takto nakonec Američané chtěli vzdát hold svým spojencům. Elegantní fototapety na zeď New York tuto obrovskou sochu znázorňují záměrně. Podívat se přímo do samotných útrob sochy není problém. Jen musíte letět o New Yorku a mít předem zaplacený tiket opravňující vás ke vstupu. Jestliže si zakoupíte fototapetu znázorňující New York, budete mít jistotu, že ušetříte, a navíc se pokocháte pohledem kdykoli, kdy to uznáte za vhodné.

Pulzující Manhattan vás bude bavit

Jedním z nejznámějších obvodů v celém New Yorku je bezesporu Manhattan. V čem je tak výjimečný? Hlavně v tom, že je architektonicky naprosto jedinečný. Pokud se podíváte na velkou fotografii či na fototapetu, zjistíte, že nikde nic podobného není. Charakteristický je tento obvod také obrovskými budovami, jež jsou známé po celém světě. Mezi oblíbené fototapety na stěnu New York se řadí pohled na monumentální Empire State Building. Výbornou volbou jsou ale i další unikátní stavby. Jen namátkou můžeme jmenovat třeba One World Trade Center. Stoprocentně se také nebojte pořídit si fototapetu s vyobrazením Chrysler Building. Nasát tu správnou atmosféru se vám jistě s takovouto fototapetou podaří.

Fototapeta New York Brooklyn bridge Fototapeta New York Brooklyn bridge Zdroj: Archiv ireceptar.cz

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/mesta/new-york/ 

Když na barvách až tolik nezáleží

Zajímavou volbou jsou i 3D fototapety New Yorku, které nemusí být nezbytně vyvedené v pestrých odstínech. Krásně vypadají třeba i černobílé siluety tradičních dělnických čtvrtí. A co třeba takový slavný Brooklynský most. Jeho zachycení na fototapetách je také hodně zajímavé a často slouží jako ideální předloha. Mnohdy se dá také vybírat provedení sépie, případně volba jiných jednoduchých odstínů. Taková fototapeta New York Brooklyn Bridge patří vůbec mezi ty úplně nejoblíbenější.  

Fototapety na zeď New York Fototapety na zeď New York Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Tradiční jednoduché motivy spjaté s New Yorkem

New York, to nejsou pouze budovy a známé čtvrtě či obchody. Mezi tradiční znaky tohoto velkoměsta patří i další vcelku jednoduché motivy. Jako příklad bychom mohli uvést klidně i zdánlivě obyčejné taxíky. Tradiční žlutá auta jsou pro New York tolik charakteristická. Známá jsou jak přímo z reálného života, tak třeba z mnohých filmů a seriálů. Zachyceny mohou být tyto vozy v různých podobách. Perfektně vypadají třeba v kombinaci s tmavším prostředím. Zapomenout nelze ani na obrázky spojené s metrem v New Yorku. Systém tras metra je tady zcela specifický a tento prostředek využívá spousta lidí. Moderní fototapeta New York City třeba právě s motivem podzemky je hodně zajímavá. Vybrat se dá zkrátka ze spousty variací, jež se mohou hodit do interiéru kamkoli.

Akční letáky