Oslavte jaro tematickou výzdobou
24. 4. 2018

Oslavte jaro tematickou výzdobou

Jaro je v plném květu a vy ještě nemáte ozdobené dveře? Pak je nejvyšší čas to napravit. Dáme vám pár tipů na jarní výzdobu a ukážeme vám, jak ji na dveře připevnit, aniž byste je poškodili.

[Komerční prezentace]

Výroba věnců

Rozmyslete si, jaký věnec chcete vyrobit a podle toho zvolte základ. Korpusů existuje široká nabídka, seženete ratanové, proutěné, slámové, plastové, polystyrenové i věnce z mnoha dalších materiálů. Poraďte se v květinářství, který pro vás bude nejlepší. Nebo si můžete i samotný korpus vyrobit za pomocí větviček nebo slámy a drátku. Stačí pouze přikládat trsy na sebe a omotávat drátkem. Ozdoby už jsou jen na vás. Věnec můžete doplnit květinami, peříčky, mechem, stuhami, dřevěnými doplňky, zkrátka vším, co vás napadne.

Jarní věnec na dveře

Určitě zaujmete věncem ze skořápek. Pořiďte pevnější korpus a za pomoci tavné pistole lepte rozpůlené skořápky jednu vedle druhé. Využijte třeba i skořápky z křepelčích vajíček. Hezky v kombinaci se skořápkami vypadají také peříčka nebo větvičky. Jednoduchý a velmi pěkný je také věnec ze šišek. Stačí lepit jednu šišku k druhé a tvarovat je do kolečka. Na ně opět můžete jako ozdobu přidat cokoli se vám líbí.

Věnec na dveře ze šišek.

Jak věnec na dveře připevnit

Jakmile máte věnec, přichází otázka, jak ho připevnit na dveře. Nehodí se na bezpečnostní dveře lepit nevzhledné háčky nebo do nich vtloukat hřebíky. Takovou manipulací je akorát poškodíte. Objevte dvě varianty, jak si lehce a vzhledně zavěsit věneček na dveře.

Magnetický držák je nenápadný. Ani si nevšimnete, že na dveřích je. Věnec při této aplikaci vypadá, jakoby se vznášel. Aby vám fungoval, potřebujete dveře s ocelovým jádrem. Držák se skládá ze dvou částí, které věnci zajistí dostatečnou podporu. Použití můžete vidět na fotkách věnce se šiškami. Držáky mají navíc jednu velkou výhodu. Když už nechcete mít věnec na dveřích, přemístěte držáky na dveře z vnitřní strany (z bytu). Držáky krásně poslouží i jako věšáky na klíče nebo lehčí bundu.

Magnetický držák na dveře

Pokud nemáte dveře s ocelovým jádrem, vyzkoušejte univerzální držák věnců na dveře, který jednoduše přiděláte pod kukátko. Nemusíte se bát, že by vám ho někdo ukradl. Je z venkovní strany neodcizitelný. Stačí si vybrat podle velikosti vašeho kukátka a nainstalovat.

držák na věnce

Podívejte se, jak je jeho instalace jednoduchá:

Ani s jedním držákem neprohloupíte. Oba spolehlivě udrží vaši výzdobu po celé jaro. Pokud byste ale nevěděli, který vybrat, stačí kontaktovat odborníky z firmy HT dveře a oni už vám poradí.

Toto je komerční prezentace.
Server iReceptář.cz ani jeho provozovatel není autorem a neodpovídá za obsah článku.

Autor HT Dveře s.r.o..

Vložte nový komentář jako nepřihlášený uživatel nebo se přihlaste.
Povinné položky jsou označeny *

Napište číslicí výsledek příkladu: sedmmínusčtyři = 

Pokud jste již registrováni na iReceptáři, přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem.
Povinné položky jsou označeny *

Diskuse

vložit dotaz »
PředchozíDalší
Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2018. Autorská práva vykonává vydavatel.
Jakékoli užití části nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým)
i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno. ISSN: 1805-9465.

© 2018 VIZUS | Používáme redakční systém Vizus CMS