[Komerční prezentace]

Každý ví, že teplo stoupá vzhůru. Najde-li si chladnou skulinku, uteče ven. Způsobů zateplení je dnes velká řada. Ale jak to udělat, když nemáme moc peněz, a chtěli bychom, jak se říká za málo peněz hodně muziky. Už jste slyšeli o zateplení střech, nebo stropu? Snadné, rychlé a zcela bez starostí.

Foukej, foukej větříčku…

Samotné označení foukaná izolace říká, jak je tato minerální vlna aplikována. Hadicí se ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze, žene materiál do izolovaného prostoru, místo určení, které může být například podlaha na půdě, ale také různé dutiny.

Navíc technologie foukání přináší úspory nákladů. Platíte pouze to, co je aplikováno. Rozměry deskové izolace obvykle vyžadují, aby byla na míru upravena. Ovšem odřezky také platíte. Jednolitá lehká vrstva foukané izolace vytvoří dokonalý povrch, naplní objem celého prostoru pro izolant a uzavře všechny tepelné mosty, jimiž by teplo mohlo utíkat.

Systém Magmarelax® se fouká za běžného provozu domácnosti. Není ani třeba příliš vyklízet půdu. Pracovníci nenadělají nepořádek a jsou s prací hotovi během několika hodin. Magmarelax je jednička na trhu foukaných izolací a nabízí také ekologickou izolaci bílé sněhové barvy Magmarelax Eco®, která neobsahuje žádné ropné pojivo a chrání před alergiemi. Magmarelax Eco® je světová novinka a jedná se o nejvyšší kvalitu, jakou lze ve foukaných izolací u nás získat.

Mezi typické příklady zateplení domů patří izolace dutých trámových stropů, plochých pultových střech s dutinou, vazníkových stropů a dalších nepřístupných dutin. Dále pak při zateplení podkroví domů se sedlovou střechou, dřevostaveb a nízkoenergetických a pasivních domů.

Nejobvyklejší možnosti aplikace izolace Magmarelax

  1. Zafoukání do dutin v podlaze půdy — nad strop obytných místností. To dovoluje zateplit i těžko přístupné prostory. Postačí několik otvorů v podlaze půdy. Ty se po aplikaci znovu uzavřou. Vše je pak dokonale těsné, bez nejmenších skulinek, kudy by teplo uniklo.
  2. Foukání přímo na podlahu půdy — tak izoluje společnost IP Polná prostory, kde není dutina nebo je příliš nízká.

    Izolování stropu probíhá rychle. Přitom má velký účinek, protože zakryje velkou plochu domu.

    Na plochu půdy se nafouká vrstva o výšce 20 až 30 centimetrů. To stačí, aby vata dobře izolovala a zároveň byla za rozumnou cenu. Proto zde poměr ceny a úspory nákladů na topení vychází nejvýhodněji. Nevýhodou je, že se půda nedá používat.
  3. Foukání do dutiny, vytvořené novou podlahou — tato možnost počítá s využíváním podkroví domu: Stropní systém Magmarelax zahrnuje montáž podlahy z OSB desek a dalších doplňků. Ty zajišťují 100% funkčnost izolace i podlahy. Konstrukce se vyrobí v dílně a smontována je až na půdě. Stavba není zatížena těžkými izolačními deskami ani betonem podlahy.

Informujte se o zateplení stopu a dalších energetických úsporách na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533, a navíc získejte zajímavé bonusy.