obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Jak domovní videotelefon ABB-Welcome ulovil kapra

S videotelefonním domovním zvonkem zažijete různé situace. Ať jste kdekoliv, máte přehled o tom, kdo zvonil u vašich vchodových dveří. Každého uvidíte jak na domácím videotelefonu, tak na mobilu. I kapra.

[Komerční prezentace]

Když vám na dveře zvoní kapr

Jako každé prázdniny jsme se synem vyrazili na ryby. Měl jsem dovolenou a konečně více času na syna a ryby. Letos měl svou první povolenku a jsem rád, že když už jezdíme spolu, chytá konečně „svoje“ ryby.

Na rybách se synem Na rybách se synem Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Sedíme na konci prázdnin u pískovny v Žalhosticích a čekáme naše kapry. Už je skoro tma a žádný záběr nepřichází. Najednou Luky volá: „Tati, je tam!“ Když v přítmí vidím kluka, jak se pere prutem, tak se bavím. Až do chvíle, kdy se sune k vodě. „Musím mu pomoc,“ říkám si. Po deseti minutách je venku kapr. A ne ledajaký. Po změření víme, že má 67 cm a odhadem 7 kilo. „Tati, tati, kde máš foťák?“ Zatrnulo mi. Foťák je doma. Kapra chci jako vždy pustit, ale Luky je proti. Desetiletého kluka těžko připravíte o fotku s jeho životním úkolem. No tak se kapr jednou sveze domů. Luky září, balíme. Už se těší, jak se doma pochlubí mamince.

ABB-Welcome. Domovní video a audio telefony s fotozáznamem zvonících osob ABB-Welcome. Domovní video a audio telefony s fotozáznamem zvonících osob Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Zvoníme doma na zvonek. „Luky, zvedni ho vejš, ať ho vidí maminka jako první“. „Co to jeee?“ ozve se z domovního telefonu u branky. „Mám ho, mami, má sedm kilo.“ Synek září, ostatně jako my všichni, protože jeho radost je k nezaplacení. A své první fotky s úlovkem si s Lukym hned prohlížíme na našem novém videotelefonu. A až přijede děda, bude to určitě první fotka, kterou uvidí. Nevěřil bych, jaká zábava může být s videotelefonem, když hned vidíte, kdo zvoní u vchodových dveří. U nás to byl i kapr.

S domovními videotelefony ABB-Welcome a Welcome Midi

lze zažít spoustu nečekaných situací. I když nebudete doma, budete mít přehled o tom, kdo zvoní nebo zvonil u vašich vchodových dveří. Jak na domovním videotelefonu, tak na mobilním telefonu, ať jste kdekoliv.

Akční letáky