Pokud máte větší pozadí, mějte vždy na paměti, že nejde o nedostatek, ale o jisté ženské privilegium. Každý muž se za krásným zadečkem s chutí ohlédne, a tak by se žádná žena neměla za svou přirozenost nikdy stydět. Pro lepší pocit však mnohým z nich pomůže pár šikovných a rafinovaných módních triků. O které se jedná konkrétně?

Chcete znát cviky na pevný zadek s vlastní váhou? Podívejte se na YouTube video na kanálu GymBeam cz:

Zdroj: Youtube

Dejte vale neforemnému volnému oblečení

Pokud máte větší zadeček, nemusíte se oblékat do neforemných oděvů, které jsou o dvě čísla větší a máte dojem, že případné tělesné nedostatky zakryjí. Způsobí to bohužel zcela opačný efekt. Příliš volné oblečení na váze opticky přidává.

Známý trik módních stylistů

Odborníci na oblékání doporučují jako nejlepší vychytávku zamaskování většího pozadí, když budete mít volnější spodní část a upnutý svršek. Top bude kopírovat linie trupu a odpoutá pozornost od spodních partií.

A co džíny?

Zcela určitě se nemusíte vyhýbat ani stále módním a praktickým džínům. Je však důležité zvolit správný střih a materiál. Vyhněte se slim střihům a raději zvolte kalhoty cigaretového typu. Rovné nebo mírně se rozšiřující nohavice vyvolávají dojem souměrné postavy.

Určitě nenoste ani tzv. zvonáče, dodaly by opticky zadečku na objemu. Dovolit si můžete i džíny s mírně zvýšeným pasem, kdežto bokovky ze šatníku raději vyřaďte. Nesmírně důležitá je i odpovídající velikost, vyhnete se tak zvýrazněných nehezkých špeků.

Noste sukně

Ženy s větším pozadím se často zbytečně vyhýbají nošení sukní. A dělají zbytečnou chybu. Sukně správného střihu totiž dokáží větší zadeček perfektně zamaskovat a příjemným způsobem podtrhnout ženskost.

Vhodné jsou nejen sukně pouzdrové, ale i áčkového střihu. I v tomto případě je výhodou vyvýšený pas. Vhodné jsou délky sukně lehce nad kolena, slušet vám nebudou příliš krátké, kterým se zcela určitě vyhněte.

Svetry a saka

Problematické spodní tělesné partie můžete zamaskovat i šikovně zvoleným svetrem či sakem. Skvělou volbou je elegantní sako pánského střihu v prodloužené délce alespoň do poloviny zadečku. Stejně tak i delší kardigan, jež dosahuje minimálně do poloviny stehen.

Související články

Zdroje: www.idnes.cz, www.pamperedpeopleny.com, www.prozeny.cz