obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Jak ušetřit 30 % výdajů za energie? Zateplete strop izolací Magmarelax!

„Představte si rodinný dům, kde za topení vydáváte zhruba 35 tisíc ročně. Když uplatníte naši moderní metodu, dokážete každý rok ušetřit až 10 tisíc korun," doporučují specialisté ze společnosti Izolace Polná.

[Komerční prezentace]

Za tři hodiny je hotovo

Sedíte pohodlně v obýváku a sledujete oblíbený film nebo třeba hokejový zápas. Až skončí, je hotovo. Nemusíte ani hnout prstem, bez nepořádku, bez hluku a ještě v super kvalitě. Žádné dohadování s řemeslníky. Nemusíte po jejich odchodu hodiny neuklízet celý dům. A máte jistotu, že cokoli budete chtít, bude předem splněno. Ptáte se, jak to možné?

Je to nejen možné, ale je to zaručené. Vyberete si zkušené machry, kteří moderní metodu pilují už mnoho let. Nejenže mají cenné zkušenosti, ale hlavně chtějí klientovi pomoci.

Foukaná izolace Magmarelax Eco Foukaná izolace Magmarelax Eco Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Magmarelax Eco — jméno pro nejlepší vlákno světa

A teď k samotné metodě, která přinese úsporu mnoha tisíc ročně. Jde o zateplení stropu, nebo chcete-li, zateplení podlahy na půdě. Nejvíce doporučovaný systém je zafoukání dutých stropů nebo na volnou plochu na půdě.

Minerální izolace je vyrobena na bázi skla nebo přírodního čediče. Představuje velmi účinný a zároveň ekologický způsob, protože pojiva izolační vaty neobsahují látky z ropných produktů. Minerální vlákno je s velkým odstupem nejlepší co do izolačních schopností. Nová technologie výroby produkuje vlákno bez hydrofobních štěpů, a proto jsou jeho izolační vlastnosti téměř o 15 % lepší, než všechny dosud používané vláknité izolace.

Vyplnění dutého stropu Vyplnění dutého stropu Zdroj: Archiv ireceptar.cz

„Pokud chcete mít zaručený výsledek, doporučujeme jednu důležitou věc. Na vláknu nešetřete! Vezměte to nejlepší na trhu. Žádnou levnou napodobeninu. Jen originál. Lepší izolační schopnost o „pouhých“ 15 % je totiž obrovský rozdíl,“ radí technici z Polné.

Blíží se teplé dny a vy už teď víte, že vás doma zase čeká sauna. Víte, že teplota pod krytinou zejména u plochých střech nebo u střech se sklonem menším než 5 stupňů dosahuje více jak 80 stupňů?

Izolace Magmarelax® je ideální pod sedlové, valbové, stanové, případně i pultové a ploché typy střech. V letních dnech chrání obytné prostory před horkem z rozpálené střechy, v zimě brání interiérovému teplu, aby unikalo z domu.

Výsledná kontrola výšky izolace Výsledná kontrola výšky izolace Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Opravdu to nic nestojí!

„Ano, je to pravda!“ tvrdí ve firmě Izolace Polná a dodávají: „Většina stavebních firem vám ráda poradí. Vyměňte okna, opravte dveře, udělejte fasádu. Jenomže taková rada je bez nadsázky pěkně drahá. A už honem do spořitelny nebo pro hypotéku do banky. Dáte 200 až 300 tisíc ze stavebního spoření a oni vám udělají super cenu. Zdá se to být dobrý nápad. Jenomže není.“

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

„Velmi důležitá je návratnost investice. Díky této chytré technologii máte své peníze za pět let zpět. Nic se neztratí. Je to tedy opravdu zdarma!“

Nejvýhodnější je totiž izolovat strop. Teplý vzduch v bytě se chová podle přírodních zákonů. Stoupá vzhůru a ve velké míře uniká z domu skulinkami a konstrukcí stropu bez užitku ven.

Minerální foukaná izolace tomuto úniku dokonale zabrání. V tom je tedy to kouzlo izolace stropu. Je ve srovnání s ostatními způsoby izolace úplně nejlevnější. Navíc zajistí okamžitou úsporu tepla. Může dosáhnout až 30 %! To je reálná zkušenost těch, kteří šli touto cestou.

Proměření termokamerou Proměření termokamerou Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Neváhejte, není proč

„Izolujte strop svého domu hned. Proč znovu a znovu platit více a prohlubovat zhoršování finanční situace rodiny? Kromě perfektně provedené práce získáte záruku 15 let a 20% slevu na systém Magmarelax,“ doporučuje společnost Izolace Polná.

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Akční letáky