[Komerční prezentace]

Kuchyň, srdce domova

Ať už v kuchyni připravujete rychlou večeři nebo delikátní crème brûlée na nedělní oběd, je potřeba, aby vám kuchyňská linka byla šitá na míru a vy se tak mohli soustředit na vaření. Rohová kuchyňská linka Prowansja ve stylu moderní francouzské Provance sedne každému interiéru a nesmrtelná kombinace bílé, černých úchytek a dřevěné desky vám bude dělat radost roky. Podstatné ale je, že tu je dostatek úložných prostorů na všechny kuchyňské nezbytnosti. Prosklenými skříňkami na talíře počínaje a nenápadně vestavěnou vinotékou konče.

Dekorovaná dlažba Rako deco oslní nejen milovníky patchworku, ale oživí také každou kuchyňskou linku v neutrální barvě. Je snadno omyvatelná a skvěle s ni kontrastuje i oblíbená černá kuchyňská baterie PRIMA 8000. Elegantní design, neokoukaná barva a praktické hrdlo ve tvaru “L” se hodí spíše do moderních kuchyní. A díky povrchu z granitu můžete zapomenout na nevzhledné šmouhy a otisky prstů na baterii.

Servírujte stylově

Že z krásných talířů lépe chutná, je známá věc. Povzneste proto stolování ještě o třídu výš a podávejte jídlo na originálním porcelánovém servisu. Osmnácti dílná sada talířů Banquet Onion se vám bude hodit jak na rodinné hostiny, tak i romantické večeře ve dvou. A tradiční cibulový vzor v modrobílé kombinaci je klasikou, která nikdy neomrzí.

Termo sklenice Hot&Cool by neměly chybět žádnému milovníkovi kávy. Díky dvojité stěně nápoj vydrží déle teplý, vnější vrstva sklenice naopak zůstane chladná a vy se tak při servírování nepopálíte. A v neposlední řadě se na tuto dokonalou ruční práci krásně kouká.

Vneste do své kuchyně kousek přírody a designu zároveň. Mísa na ovoce z teakového dřeva HSM collection Mara se stane ozdobou každého jídelního stolu. Dobře vám poslouží nejen na ovoce, ale i třeba i na servírování pečiva. Netradiční teakové dřevo je vysoce odolné a s přibývajícími léty tmavne. Tenhle kousek se vám tak doma rozhodně neokouká!

Ukládejte jídlo šikovně

Praktický a dekorativní chlebník Landhaus vám pečivo uchová déle čerstvé, nezabere moc místa a navíc v kuchyni udělá parádu. A že potřebujete mít v kuchyni vše pěkně uspořádané? Dózy s okénkem vám ušetří čas při hledání a vy se tak můžete soustředit na vaření. Další výhodou je, že jedním pohledem do spíže zjistíte, co vám dochází. Jsou navíc vyrobené z nerezové oceli a perfektně tak uchovají chuť jídla.

Abyste se mohli naplno soustředit na vaření, je důležité mít v kuchyni vše po ruce. A u nožů to platí dvojnásob. Plastový blok na nože Zeller se sladí s každou kuchyňskou linkou a všechny nože do něj padnou jako ulité. Vaření, dušení, smažení nebo restování – s bambusovou sadou vařeček Zeller vám to v kuchyni půjde jako po másle. Navíc nepoškrábou povrch a jsou snadno omyvatelné.

Vybavte se praktickými pomocníky

Vychytávek, které vám usnadní práci v kuchyni není nikdo dost! Praktická miska na odpad Wenko se stane kuchyňským hrdinou při každém větším vaření. Pasuje do jakékoliv zásuvky a díky stěrce se zbavíte smetí na lince doslova jedním tahem. Podobných šikovných kousků do kuchyně najdete na https://favi.cz/produkty/kategorie/pomucky-do-kuchyne ale celou řadu. Také vás rozčiluje věčně mokrá houbička na nádobí ve dřezu? Dávkovačem Joei zabijete rovnou dvě mouchy jednou ranou. Snadno odměřuje saponát a schová se do něj i mokrá houbička na nádobí.