obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Jarní akce Tondach: Každá čtvrtá taška zdarma

Stavíte nebo rekonstruujete střechu? Pak si zcela jistě pokládáte otázku, jaká střešní krytina je ta pravá. Určitě se vám tedy bude hodit informace, že až do 20.5. 2016 pořídíte každou čtvrtou pálenou tašku zdarma.

[Komerční prezentace]

Vybrané modely pálených tašek budou představy níže, stejně jako důvody, proč je pálená krytina ve střední Evropě u uživatelů právem stále nejoblíbenějším materiálem v oblasti střech.

Brněnka 14

Prvním z akčních modelů, který největší český výrobce pálené střešní krytiny TONDACH v této akci „3+1“ přináší, je posuvná taška Brněnka 14. Konkrétně se jedná o povrchovou úpravu engoba červená. Brněnka patří k nejoblíbenějším modelům u nás vůbec. Věděli jste, že se tak jmenuje proto, že se vyrábí ve výrobním závodu ve Šlapanicích u Brna? Číslo 14 za názvem tašky přitom značí počet kusů, které jsou potřeba pro pokrytí 1m2 střechy.

Pálená taška Brněnka 14 je nyní v jarní akci Pálená taška Brněnka 14 je nyní v jarní akci Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Samba 11

Model Samba 11 je možné pořídit v rámci jarní akce hned ve dvou barevných provedeních. Kromě engoby červené také v kombinaci engoba černá. Tento model pálené střešní krytiny má spojitý systém drážek v hlavové i boční části a hodí se i pro rekonstrukce střech s nízkým sklonem.

Oblíbená taška Samba 11 v moderním provedení engoba černá Oblíbená taška Samba 11 v moderním provedení engoba černá Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Stodo 12

Rovněž model Stodo 12 teď na jaře výrobce TONDACH nabízí v akci ve dvou barevných variantách, a sice v engobě měděné a engobě černé. Model Stodo 12 je opatřen středním plochým žlábkem, který po pokládce krytiny na ploše střechy vytváří jemnou a klidnou strukturu. Číslo 12 opět znázorňuje počet kusů pro pokrytí jednoho metru čtverečného. 

Pálená taška Stodo 12 v provedení engoba měděná Pálená taška Stodo 12 v provedení engoba měděná Zdroj: Archiv ireceptar.cz

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Limitované nabídky na každou čtvrtou pálenou tašku TONDACH zdarma můžete využít od 18. dubna do 20. května 2016.

Laboratorní testování zaručuje kvalitu krytiny

Ekologický způsob výroby, životního cyklu výrobku a především pak odolnost jsou u pálených tašek všeobecně známými vlastnostmi. Bez problémů je možné je vystavovat až extrémním projevům počasí, agresivním kyselým dešťům nebo UV záření. Značně zajímavý je ale také způsob, kterým výrobce tuto odolnost u výsledného produktu proti mrazu, tedy mrazuvzdornost, testuje.

Jednotlivé šarže jsou totiž pravidelně v laboratořích zkoušeny tím, že jsou podrobovány určitému počtu zmrazovacích cyklů. Tím dochází k napodobení přirozených zmrazovacích a rozmrazovacích pochodů, kterým jsou tašky na střeše běžně vystavovány.

Posuvná taška Samba 11 je vhodná i pro rekonstrukce střech s nízkým sklonem Posuvná taška Samba 11 je vhodná i pro rekonstrukce střech s nízkým sklonem Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Novinka – glazura Amadeus černá

Glazura Amadeus v černé barvě je pak jedna z posledních novinek v portfoliu tohoto výrobce tradiční pálené střešní krytiny. TONDACH jejích výhod aktuálně využívá u dvou modelů tašek – Figaro 11 a Stodo 12 (obě jsou posuvné). Glazura Amadeus tašku nejen zušlechťuje, ale dodává jí také elegantní design. Lesklý povrch tašky se vyznačuje mimořádnou hladkostí a díky kvalitnímu složení glazury (směs křemičitých jílů) dává krytině bezkonkurenční barevnou stálost.

Moderní taška Stodo 12 vytváří jemnou a klidnou strukturu střešní plochy Moderní taška Stodo 12 vytváří jemnou a klidnou strukturu střešní plochy Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Pro více informací o výhodách pálené střešní krytiny, stejně jako pro přehled o technických parametrech jednotlivých modelů tašek TONDACH neváhejte navštívit www.tondach.cz.

Akční letáky