obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Když střecha, tak betonová taška. Dlouhá životnost i dostupná cena

Podle některých předpovědí se letos blíží mnohem tužší zima než v posledních letech. Pokud uvažujete o rekonstrukci, je nejvyšší čas. Navíc je i doba výprodejů, tak proč váhat.

Sluneční dny na přelomu léta a podzimu jsou často poslední možností pro opravu a výměnu střešní krytiny. Střecha je jednou z věcí, která na každém domě upoutá nejdříve. Její barva i použitá krytina může velmi výrazně ovlivnit náš celkový dojem. Ale nejde jen o estetiku. Vhodnou volbou střešní krytiny můžeme velmi výrazně ovlivnit také fungování celého domu, posílit jeho termoizolační vlastnosti i odolnost vůči výkyvům počasí.

Paleta barev i dlouhá životnost

I když je dnes na trhu celá řada alternativ, betonové tašky si neustále drží výsadní postavení. Není divu, nabízejí totiž širokou paletu barevných variant i velmi dlouhou barevnou stálost. A výrobci dokáží uspokojit i velmi specifické estetické požadavky zákazníků. Oproti jiným používaným materiálům také nabízejí velmi dobrou odolnost vůči povětrnostním vlivům, což znamená přirozeně i výrazně delší životnost celé střechy. K tomu navíc musíme přidat i velkou univerzálnost betonových tašek, lze je totiž použít i pro šikmé střechy s opravdu nízkým sklonem (již od 12°).

Betonová střešní krytina - široká paleta barev, dlouhá životnost a příznivá cena Betonová střešní krytina - široká paleta barev, dlouhá životnost a příznivá cena Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Jedničkou na českém trhu je dlouhodobě značka KM BETA, tato společnost nabízí kromě betonové krytiny také vápenopískové a pálené zdicí prvky. Střešní tašky KM BETA se vyrábí z přírodních materiálů a jako už tradičně si jejich výrobce na podzimní období pro zákazníky připravil akční nabídku, která už tak výhodný poměr cena/výkon u betonových tašek dále zlepšuje.

Střešní krytina a doplňky

Betonová střešní krytina - dlouhá životnost, široká paleta barev a příznivá cena Betonová střešní krytina - dlouhá životnost, široká paleta barev a příznivá cena Zdroj: Archiv ireceptar.cz KM BETA patří mezi nejoblíbenější značky střešních krytin u nás. Je důkazem toho, že i česká produkce může směle konkurovat globálním světovým značkám. Všechny stavební materiály této značky se vyrábějí v Česku a výhradně z lokálních surovin. U zákazníků boduje především vysoká pevnost a odolnost materiálu, která je základem dlouhé životnosti střechy, a dále široký výběr barevných variant a povrchových úprav. Součástí střešního systému jsou zejména dva tradiční typy střešní krytiny: KMB BETA a KMB HODONKA.

Nejnovějším typem v sortimentu KM Beta je plochá betonová střešní krytina KMB ROTA. Tašky KMB ROTA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem realizačních firem, projektantů i koncových uživatelů o naše výrobky, který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců střešní krytiny v ČR vůbec.

Nová střecha? Pár desetiletí máte klid

Střešní tašky KM BETA se vyrábějí v celkem sedmi Betonová střešní krytina - široká paleta barev, dlouhá životnost i příznivá cena Betonová střešní krytina - široká paleta barev, dlouhá životnost i příznivá cena Zdroj: Archiv ireceptar.cz barevných odstínech. Kvalitní povrchové úpravy jim zajišťují dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost. Kromě krytiny zahrnuje střešní systém KM BETA více než 50 doplňkových výrobků, které řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Jako jediný výrobce v ČR nabízí betonové střešní doplňky. Oproti dosud používaným plastovým variantám mají totiž spoustu předností, především podstatně delší životnost. Zatímco životnost betonových doplňků činí až sto let, životnost plastových doplňků je jen přibližně třetinová. I proto může KM BETA nabídnout zákazníkům na betonové doplňky záruku stejně dlouhou jako u základních střešních tašek, a to 30 let.

Více informací najdete na www.kmbeta.cz

Akční letáky