obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Kuchyňské dřezy a vodovodní baterie jako šperk vašeho hnízdečka

Kuchyňské dřezy i vodovodní baterie se mohou stát šperkem vaší domácnosti. Praktické, ale přesto elegantní a krásné, přesně takové jsou, a právě proto jsme si je zamilovali.

[Komerční prezentace]

Kuchyňské dřezy už dávno nejsou jen místem, kde myjeme nádobí. Ve většině kuchyní dnes najdeme myčky. Ve dřezu tak už spíše jen omýváme ovoce a zeleninu, více zašpiněné talíře, hrnečky od čaje, které už se do myčky nevešly, nebo nad ním napouštíme vodu do hrnce na špagety. Zkrátka a dobře – můžeme si dovolit se při výběru dřezu trochu „odvázat“. Už nemusíme hledat dřez, na kterém by nebyla vidět žádná rýha, který by snesl jakýkoliv čistící prostředek a který by přežil i třetí světovou… ale počkat – až na poslední zmíněný požadavek se v současnosti už nemusíme omezovat ani u skutečně krásných dřezů, které se stanou opravdovou ozdobou každé domácnosti. Moderní design jde dnes ruku v ruce s vysokou kvalitou zpracování, vysokou životností a odolností, tedy maximální funkčností dřezu, kterou si budete jako spokojený uživatel pochvalovat ještě dlouhá léta.

Vyšperkujte si svoji kuchyni Vyšperkujte si svoji kuchyni Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Granitový dřez nadchne svojí stálobarevností

Skutečnou perlou vaší kuchyně a zároveň „držákem“, kterého nic neohrozí, se stane moderní granitový dřez. Odolné kompozitní materiály, které tvoří směs křemenných písků či kameniva a polymethylakrylátu, vydrží vše, na co jste si dříve ani netroufli pomyslet. Odolávají teplotám přesahujícím 200°C, nic se s nimi nestane, když na nich budete řezat nožem, nelze je poškrábat. Navíc se velmi snadno udržují a stále si zachovávají svůj svěží vzhled. Tedy vynikají mimořádnou stálobarevností, což není zanedbatelnou vlastností, když vezmeme v úvahu, že právě barevnost granitových dřezů je to, co na první pohled upoutá naše oko a smysl pro estetično.

Granitové dřezy se stanou skutečným šperkem kuchyně, když je doplníme hodící se dřezovou baterií s granitovým povrchem, která v sobě elegantně kombinuje funkčnost a moderní design. Baterie lze snadno sladit se dřezem, zvláště pokud obojí vybíráme od stejného výrobce. Při zařizování kuchyně nás tak nečeká nijak náročný úkol.

Granitový dřez Granitový dřez Zdroj: Archiv ireceptar.cz

V moderní záležitost promění nerezový dřez kombinace s tvrzeným sklem

„Trefou do černého“ může být i elegantní nerezový dřez. Ač se jedná o osvědčenou klasiku, která se nám může zdát na první pohled trochu okoukaná, nemusí to tak být. I nerezové dřezy zaznamenaly velký posun, a to i v otázce designu. Do zcela jiné úrovně je posune kombinace s tvrzeným sklem. „Ostřílený veterán“ v podobě nerezového dřezu se rázem promění ve skutečný hit. Sklo totiž současný design opravdu miluje.

Poslední módní vlna přinesla do našich kuchyní ještě zcela něco jiného, a to keramické dřezy. Zdánlivě na první pohled křehké, přesto ale velmi odolné, takové jsou keramické dřezy, které si zamilujete, pokud obdivujete poslední designové trendy. Jsou ideálním řešením do přírodně laděné či rustikální kuchyně. Kombinace keramiky a dřeva či kamene vykouzlí ve vaší kuchyni neopakovatelnou atmosféru domácké útulnosti.

Keramický dřez Keramický dřez Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Přineste moderní design i do vaší koupelny!

Originální vodovodní baterie umí „probudit k životu“ i každou koupelnu. Kromě moderních vanových i umyvadlových baterií, které ctí všechna pravidla současného designu a hodí se tak skutečně do každého interiéru, protože právě jednoduchost, která je pro ně tolik charakteristická, je předurčuje k tomu, aby se staly zdánlivě nenápadným, ale o to elegantnějším doplňkem každé koupelny, nás stále více okouzlují vodovodní baterie, které nás vrací do romantiky starých časů. Nostalgické baterie firmy Rav Slezák si získají vaše srdce svým neotřelým „vintage“ vzhledem.

Vodovodní baterie Ravak Vodovodní baterie Ravak Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Moderní koupelnu dovedou k dokonalosti elegantní a vkusné koupelnové doplňky. Při jejich výběru si dejte především pozor na to, aby navzájem ladily. To není ale tak těžké. Výrobci obvykle nabízí celé produktové řady, které vybaví vaši koupelnu od A do Z. Například výrobce Bemeta nabízí ve své produktové řadě Omega, která se díky nápaditému vzhledu stane originálním doplňkem každé koupelny, jak elegantní věšáčky, držák kartáčků, tak i neotřelé mýdlenky. Proměňte své hnízdečko v domov moderního designu a dopřejte si každý den skutečné estetické zážitky!


Foto: www.vodovo.cz

Akční letáky