Klíčem mladistvého vzhledu je držet krok s nejnovější módou. Ne vždy ale poslední kousky mohou všem padnout a cítit se v nich skvěle. Z tohoto důvodu noste takové outfity, které se vám líbí a jste v nich sebejistá. O módní vzhled se pak dokonale postarají vhodné doplňky, jenž zakryjí staré kousky oblečení. Nepodceňujte sílu těchto maličkostí, které ve vašem vzhledu hrají velmi důležitou roli.

Vyzkoušejte jednoduché cviky a masáže obličeje, které pokožku pomohou zpevnit a vyhladit, podle video kurzu na YouTube, na kanálu Kurzy Pro Radost:

Zdroj: Youtube

Svěží tóny kabelek

Nejspíš vám přijde praktická kabelka s několika vnějšími kapsičkami naprosto dokonalá, ale vězte, že právě tento styl kabelek vám na věku rozhodně neubere, spíše naopak. Zkuste je vyměnit za hladkou stylovou kabelku, do které si můžete v případě potřeby vložit organizér. Tmavé barvy kabelky se nebojte také obměnit za růžové, žluté nebo i zelené tóny, jejichž svěžest vám dodá grády!

Boty bez ozdob

Velkou změnu ve vašem vzhledu pomůže udělat rovněž správná obuv. Zaměřte se na stylové tenisky a staré sandále raději nechte doma. Ani ve vyšším věku se ovšem nemusíte bát chodit na podpatcích nebo v lodičkách. A jaké si vybrat? Rozhodně zapomeňte na třpytivé kameny a nahuštěné zdobení, které zrovna nemusí budit dobrý dojem. Na druhou stranu si zvolte jednoduchou obuv zbarvenou do bílé, krémové, šedé či veselejší a výraznější barvy.

Elegantní šátek

Šála se stala univerzálním módním doplňkem, který je v zimě velmi praktický. Pokud se ale venku začne oteplovat, ztratí svůj původní účel a vy ji tak budete muset zase uložit do skříně na nějakou dobu. Místo ní si však můžete vzít barevný šátek, s jehož pomocí získáte elegantní styl. Zároveň chytře zakryje vznikající vrásky, které na krku jdou jen stěží zamaskovat.

Poutavé náušnice a náhrdelníky

Dalším doplňkem, který by na žádné ženě neměl za žádnou cenu chybět, jsou šperky. Jednotlivé druhy náušnic se hodí k rozdílným typům obličejů. Ženám s oválným obličejem se doporučují nosit perlové náušnice, kulatému obličeji sluší dlouhé visací náušnice a úzkému obličeji zase ladí náušnice s velkým objemem. Neměly byste zapomínat ani na výrazné náhrdelníky s přívěsky, které zjemní a rozzáří váš krk i dekolt.

Šperkové hodinky

Hodinky jsou v módě odnepaměti a dlouhou dobu ještě budou. Místo digitálních hodinek však raději zvolte šperkové či klasické. Osvědčené barvy jako je zlatá, stříbrná či růžově zlatá dodají vašemu vzhledu eleganci a styl. Udělejte si radost módními hodinkami, které pomohou omladit váš vzhled až o několik let!

Související články

Zdroje: prozeny.cz, extrafit.cz, lifee.cz