RADIK KLASIK - R 2
Zdroj: Korado / Foto

Nejvhodnější čas pro rekonstrukci topení? O prázdninách!

Pokud zvolíte správný typ radiátorů, nemusí být jejich výměna časově, finančně ani technicky náročná věc. Desková otopná tělesa RADIK KLASIK – R od předního výrobce KORADO, a.s. jsou ideální v případě výměny starého žebrového radiátoru za nový. Proč? Jejich instalace je totiž možná na stávající rozvody, takže je výměna hotová raz dva… A vy tak stihnete odjet i na plánovanou dovolenou.

[Komerční prezentace]

RADIK KLASIK - R 2 RADIK KLASIK - R 2 Zdroj: Korado / Foto

Bydlíte ve stylově zařízeném bytě, ale o modernosti se nedá mluvit, pokud se podíváte na současné radiátory? Jejich stáří v řádech několika desítek let je na nich značně vidět - protékají, sem tam na nich najdete rezavá místa, navíc se složitě čistí a zabírají opravu hodně prostoru! Tak proč si je stále nechávat, když nyní je jejich výměna tak jednoduchá.

Tradiční vytápění v novém…

Model RADIK KLASIK – R je otopné těleso upravené pro rychlou náhradu článkových litinových nebo ocelových radiátorů s připojovací roztečí 500 mm, a to bez složitého svařování trubek.

Otopná tělesa RADIK KLASIK - R lze pořídit v délkách od 400 do 2 000 mm a hloubkách od 66 do 155 mm. Umožňují levé nebo pravé boční připojení na rozvod otopné soustavy a jsou určeny pro otopné soustavy s nuceným nebo samotížným oběhem. Desková otopná tělesa RADIK KLASIK – R lze bez problému kombinovat se všemi zdroji tepla, včetně tepelných čerpadel a plynových kondenzačních kotlů.

Díky rozmanitému vzhledu radiátorů RADIK KLASIK – R se nyní budete otopnými tělesy spíše chlubit, než je schovávat. Produkt je dostupný ve třech provedeních čelní desky, kromě klasické (vertikální prolisy) také ve variantách PLAN (hladká) a LINE (horizontální linky). Možnost volby barevného provedení (dle vzorníku RAL) je u všech radiátorů samozřejmostí.

RADIK_KLASIK-R mentolová RADIK_KLASIK-R mentolová Zdroj: Korado / Foto

A pokud byste toužili po opravdu originálním provedení otopných těles, je zde volba speciálního potisku čelní desky. Jedná se o naprosto skvělý doplněk, který ihned připoutá pozornost, a to ať v obývacím či dětském pokoji. V programu Designer na webových stránkách si vyberete z mnoha motivů či si zvolíte variantu obrázku vlastního (fotku z letošní dovolené, obrázek oblíbené kreslené postavičky aj.).

RADIK PLAN KLASIK - R tulip1 RADIK PLAN KLASIK - R tulip1 Zdroj: Korado / Foto

Radiátor RADIK KLASIK - R pořídíte za velmi přijatelnou cenu, a to již od 2 487 Kč včetně DPH.

V sortimentu společnosti KORADO naleznete mnoho dalších deskových otopných těles, ale také koupelnové radiátory a designová řešení. Více na www.korado.cz

Akční letáky