Komerční prezentace

Tmavé odstíny střech jsou velice žádané. Na obrázku střešní krytina Bobrovka s povrchovou úpravou glazura Amadeus černá.

Proč se už Summerové rozhodli pro tašky?

Větší rozšíření pálených tašek na území dnešní České republiky lze sledovat od období středověku. Většinou doplňovaly prejzové střechy, kdy spoje dolní řady tašek byly kryté horní řadou - tzv. prejzy. První dochované záznamy o režných taškách v Evropě je však možné nalézt ještě mnohem dříve - přibližně 400 let u Římanů, kteří typickou kombinaci bílé fasády a červené střechy převzali od Řeků. Nebyli to však ani obyvatelé Peloponéského poloostrova, kteří jako první ocenili spolehlivost a funkčnost prvních pálených tašek.

Opravdovými průkopníky ve využívání pálené střešní krytiny byli Sumerové už před pěti tisíci let. Ti dobře věděli, že právě střecha je konstrukce, která je nejvíce zatěžována povětrnostními vlivy. Přešli proto z lehké krytiny na těžší tašky. Díky nim předcházeli nejen požárům, ale v horkých dnech také ve svých domech drželi tepelný komfort.

Moderní taška Figaro 11 v provedení engoba hnědá. Krytina je vhodná pro novostavby i rekonstrukce.

Pravá pálená taška poskytuje komfort užívání střechy

Dobré termoregulační vlastnosti nejsou ani zdaleka jedinou výhodou, které pálené tašky mohou nabídnout. Pokud plánujete rekonstrukci nebo novostavbu, určitě oceníte jejich jednoduchou montáž, trvalou krásu i dlouhou životnost. Pálenou střechu od renomovaného výrobce si stačí koupit jednou za život. Náš největší český výrobce TONDACH naplňuje toto očekávání svých zákazníků a na své produkty poskytuje rozšířenou záruku All Inclusive na 33 let.

V případě uznané reklamace celou střechu na vlastní náklady vymění. To znamená včetně dopravy a práce, což představuje v případě plnění pro zákazníka komfort, který nebývá zvykem u jiných výrobců. Svým zákazníkům navíc nabízí široký výběr doplňků, jako jsou speciální odvětrávací tašky a další technické komponenty pro 100% funkčnost střešního systému, ale také např. keramické figurky jako ukončení hřebene pro ozvláštnění střechy. TONDACH tak neposkytuje jen vysoce kvalitní střešní krytinu, ale kompletní výbavu pro realizaci střechy, která s sebou nese komfort a jistotu kvality od spolehlivého výrobce a dodavatele.

TONDACH poskytuje rozšířenou 33letou záruku, která zahrnuje všechny náklady spojené s výměnou reklamované krytiny.

Aplikace a služby, které inspirují a pomáhají při výběru vhodné krytiny

Ať už čeká stavitele rekonstrukce nebo stavba nové střechy, má možnost využít dostupných nástrojů, které renomovaní výrobci vyvíjejí v rámci svých služeb pro své zákazníky. Hledáte-li inspiraci, jistě uvítáte aplikaci našeho výrobce TONDACH Střechy v okolí, která umožňuje prohlédnout si dle nastavených filtrů střechy z vašeho okolí, na které se můžete zajít podívat i osobně. Pokud už jste ideální krytinu zvolili, máte možnost nechat si přímo od odborníků výrobce spočítat ideální řešení a spotřebu keramických i nekeramických prvků střechy prostřednictvím služby Výpočet střechy zdarma.