obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Plánujete novou střechu? Spočítejte si náklady kalkulátorem KM Beta

Jihomoravský výrobce střešních krytin KM Beta připravil výpočtové programy a bezplatný kalulátor pro zájemce, kteří se chystají pořídit novou střechu a zjišťují si, kolik je stavba či rekonstrukce bude stát.

[Komerční prezentace] 

Jednoduchý program je umístěn na http://www.kmbeta.cz/vypocet-strechy/uvod.html. Je určený pro orientační výpočet střechy, který lze díky němu provést během několika minut. Proto je určen především budoucím investorům a laikům. Všichni, kdo si v tomto jednoduchém programu spočítají střechu a uvedou své kontaktní údaje, mohou vyhrát atraktivní tablet.

Pro přesný výpočet střešních prvků i nákladů se hodí program KM Beta kalkulátor. Profesionálům podrobně spočítá, kolik materiálu je třeba na realizaci střechy a kolik peněz bude celá střecha stát. Zejména pokrývači a projektanti ocení širokou variabilitu programu, díky které mohou výpočet upravovat na míru investorovi. Kalkulaci lze provádět i offline, tj. bez přístupu k internetu, a přes internet jen aktualizovat ceníky.

KM Beta - kalkulátor střechy KM Beta - kalkulátor střechy Zdroj: Archiv ireceptar.cz

V programu je přednastavena sleva odpovídající cenám na e-shopu s možností upravit ji dle potřeby. Výslednou kalkulaci lze získat v několika variantách podle individuální potřeby.

KM Beta kalkulátor je k dispozici zdarma na webu www.kmbeta.cz, nebo na instalačním CD, které lze získat od regionálních manažerů KM Beta.

Další variantou získání přesného výpočtu množství potřebných střešních prvků je zaslání výkresové dokumentace e-mailem na adresu: bsk@kmbeta.cz nebo poštou na adresu

KM Beta, a. s.
Obchodní oddělení
Brněnská 59/A
695 03 Hodonín

KM Beta nabízí široký sortiment materiálů pro hrubou stavbu. KM Beta nabízí široký sortiment materiálů pro hrubou stavbu. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Ti, kteří staví nebo upravují garáže či jiné menší objekty a nemají projekt, jistě uvítají možnost výpočtu materiálu i podle nákresu tužkou!

Zpět získá zákazník zcela zdarma přehled potřebných prvků i jejich cenu, navíc se započtením aktuálních slev a akčních nabídek.  

Protože společnost KM Beta nabízí kromě střechy také široký sortiment materiálů pro hrubou stavbu, lze obdobně zasláním projektu získat také kalkulace pro spotřebu prvků a malt při zdění, realizaci stropů nebo omítek.

KM Beta v současné době zastřešuje celkem čtyři oblasti, které kompletně pokrývají hrubou stavbu

  • spolehlivý střešní systém,
  • zdicí systém Sendwix pro vysokou úsporu energií za vytápění,
  • tradiční cihelný systém Profiblok, který doplňují i keramické stropy, 
  • široký sortiment maltových a omítkových směsí.

Stavební materiály výhodně na e-shopu

Přehled prvků získaný výpočtovými programy či kalkulacemi lze jednoduše použít jako nákupní seznam na e-shopu KM Beta.

e-shop KM Beta - vše na jednom místě eshop KM Beta Zdroj: Archiv ireceptar.cz

E-shop KM BETA představuje maximální komfort při nákupu i zákaznické služby od již zmíněného výpočtu potřebných prvků krytiny a zdiva či objemu malt a omítek až po objednání dodávky či montáže.

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Výhodou e-shopu je nákup veškerého materiálu na jednom místě a od jediného osvědčeného dodavatele, navíc z pohodlí domova.

Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta.

Na e-shopu jsou uvedeny i kontakty na realizační firmy v daném regionu. Internetový obchod KM Beta nabízí slevy až 40 % z ceníkových cen.

Prodej přímo z výroby

Od poloviny loňského roku nabízí KM Beta také možnost zakoupit veškeré stavební materiály na jednotlivých výrobních závodech, a to za ceny odpovídající internetovému obchodu. Pokud jste z okolí, vypravte se do Bzence–Přívozu pro betonovou střešní krytinu KMB Beta, vápenopískové zdivo Sendwix a suché maltové směsi Profimix.

systém SENDWIX systém Sendwix Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Betonová střešní krytina KMB Hodonka se vyrábí a nově prodává v Kyjově, pálené zdivo lze zakoupit v Cihelně Hodonín, ul. U Cihelny. Zboží je možné zakoupit každý všední den, vždy od 8 do 17 hodin. Jiný termín lze dohodnout na telefonním čísle: 518 307 119.

Více na www.kmbeta.cz nebo bezplatné infolince 800 150 200.

Akční letáky