Realitní kancelář Edox reality vám pomůže s rychlým prodeje vaší nemovitosti.
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Rychlý prodej nemovitosti? Nedělejte zbytečné chyby

Potřebujete peníze ihned, ale obáváte se, že svou nemovitost jen tak neprodáte? Nečekejte několik měsíců, či dokonce let, a zaměřte se na rychlý prodej svého majetku. K tomu, aby vše proběhlo hladce, stačí opravdu málo.

[Komerční prezentace] 

Nedávejte svůj záchranný kruh všanc vlastní nevědomosti

Rychlost prodeje nemovitosti záleží na mnoha proměnných. Ovšem ve chvíli, kdy potřebujete peníze na uspokojení svých pohledávek, je rychlost vždy na prvním místě. Vaší šancí tak může být okamžitý výkup nemovitostí realitní kanceláří. Jde o velmi jednoduchý proces – makléř provede odhad ceny nemovitosti a seznámí vás s finančními možnosti.

Ti nejlepší partneři, které můžete v těchto situacích zvolit, například realitní kancelář Edox reality, vám vyplatí až 95 % z hodnoty nemovitosti! Své peníze obdržíte do 24 hodin od prověření technického a právního stavu vašeho domu či bytu. Jde o výhodný postup i v případě, že zvažujete nové bydlení, ale veškeré finanční rezervy máte uloženy právě v nemovitém majetku.

Realitní kancelář Edox reality vám pomůže s rychlým prodeje vaší nemovitosti. Realitní kancelář Edox reality vám pomůže s rychlým prodeje vaší nemovitosti. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Hledejte vždy něco navíc

Samotný výkup nemovitostí už není ve světě realitních kanceláří tak výjimečným jevem. Ovšem skuteční odborníci mají pochopení pro jakoukoliv životní situaci klienta – i tu nestandardní (exekuce, vyplacení dědictví apod.). Zdarma tak nabídnou pomoc ve veškerých úředních otázkách – od komunikace s exekutory až po jednání s katastrem nemovitostí.

Vy tak ušetříte čas, nervy, ale i nemálo financí. A potřebujete-li peníze opravdu akutně, poohlédněte se po realitních kancelářích, nabízejících okamžité zálohy. I tak lze poznat ty nejlepší z nejlepších.

Akční letáky