obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

„S opravou střechy plánujte zateplení stropu,“ radí firma Izolace Polná

Našli jste při kontrole střešní krytiny, podstřešní fólie a dalších konstrukčních prvků střechy takové závady, které vyžadují opravu? Je to i výborná příležitost k zateplení stropu čili podlahy pod krovem.

[Komerční prezentace] 

Vybrat to nejlepší

Když už se pustíte do opravy střechy, měli byste udělat něco, co by mohlo zpříjemnit vaše bydlení v domě. Jedním praktickým nápadem a hlavně řešením je zateplení stropu, půdy, foukanou izolací Magmarelax.

Magmarelax je vytvořen z kvalitních přírodních materiálů, které jsou zárukou kvalitního výsledku. Výborně tepelně izoluje, díky nerostnému původu odolává ohni, což výrazně zlepší požární odolnost domu. Vzdoruje vlhkosti, hlodavcům a plísním. Má dlouhou životnost — záruku 15 let. Celá realizace trvá 3 až 5 hodin, bez jakéhokoli hluku a nepořádku, za běžného chodu domácnosti.

realizace trvá 3 až 5 hodin, bez jakéhokoli hluku a nepořádku realizace trvá 3 až 5 hodin, bez jakéhokoli hluku a nepořádku Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Chytrá technologie zateplení

Jestliže máte ve stropě dutinu, můžete bez velkých stavebních úprav nafoukat izolaci přímo do ní. Stačí udělat jenom několik otvorů do podlahy, které se po aplikaci zase uzavřou. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší skuliny a otvory, aniž by vznikly tepelné mosty. Z vytápěných místnostní už nebude unikat teplo a vaše výdaje za tuhá paliva, plyn či elektřinu se sníží až o třetinu.

Moderní technologie také umožňují postavit naprosto rovnou podlahu a tu zaizolovat. Izolace Magmarelax® výrazně zvyšuje komfort bydlení. Tlumí hluk a v zimě chrání spodní místnosti před únikem tepla. Příkladem takového řešení na míru je stropní systém Magmarelax.

stopní systém Magmarelax stopní systém Magmarelax Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Ten vytvoří lehkou, přesnou, variabilní, vysoce únosnou, finančně nenáročnou a přesto moderní, ekologickou a krásnou podlahu. Je vytvořena z OSB desek za jeden den a následně se zafoukána minerální izolací.

Chce to správný nápad

Snili jste někdy o letním bydlení na půdě? Půda přímo volá po přestavbě k trvalému nebo letnímu bydlení. Nepravidelné tvary a šikmé stěny popouštějí uzdu fantazii. Jaké skýtá možnosti! Jak si ten sen splnit?

Jarní úklid je možná ta správná chvíle, kdy lze spojit užitečné s příjemným. V časopisech je mnoho návodů, jak tento zapomenutý způsob bydlení oživit. Díky nové zateplené podlaze stropním systémem Magmarelax budete prostor využívat od jara až do podzimu. Ať už to bude malá dílna, relaxační koutek nebo ubytování pro vnoučata, když přijedou na prázdniny.

Díky stropnímu systému Magmarelax, vám vznikne další využitelný prostor Díky stropnímu systému Magmarelax, vám vznikne další využitelný prostor Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Kouzla nejsou žádné čáry

Proč tedy nevyužít příležitosti, kterou skýtá jarní úklid a neudělat investici do nového zateplení stropu, který vám ušetří desítky tisíc ročně. Pohodlí ucítíte nejen v zimě, ale i v letních měsících, kdy izolace pomůže zabránit prostoupení horka do obytných prostor.

„Získejte zajímavé bonusy, které vám systém Magmarelax nabízí a navíc 20% slevu!“ doporučují specialisté ze společnosti Izolace Polná.

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.

Akční letáky