obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Střešní krytina od KM Beta pro vilu i chalupu, rekonstrukci i novostavbu

Krytina KM Beta se hodí jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce střech. Pokud je nosná konstrukce bez závad, mohou být tašky KM Beta bez problémů pokládány i na stávající laťování.

[Komerční prezentace]

Vlastnosti střešní krytiny KM Beta i konkrétní tvary typů KMB Beta i KMB Hodonka předurčují tento materiál pro širokou škálu realizací od moderní architektury přes klasické rodinné domky, bytové domy a veřejné stavby až ke stylovým srubům, chatám, chalupám a případně i historickým objektům.  

Pokládka střešní krytiny KM Beta patří, v porovnání s jinými typy krytin, k těm nejjednodušším. Při respektování základních pravidel z technické příručky (viz www.kmbeta.cz) může krytinu kvalitně položit v podstatě i laik.

Dlouhá životnost a snadná montáž

Tři varianty střešní krytiny se vyznačují vysokou odolností a pevností. Správné zapracování kvalitních střešních systémových doplňků od KM Beta se podepisuje pod životnost střechy, která se odhaduje až na 100 let.

střešní krytinu vybíráme podle nosnosti krovu dlouhá životnost a snadná montáž Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Betonová střešní krytina od KM Beta umožňuje realizovat střešní sklony už od 12°. Srážková voda i silové působení větru může ohrozit životnost střechy, proto je třeba dbát na správné přichycení tašek.

  • Betonová střešní krytina je bezpečně položená bez připevnění ke střešní konstrukci, je-li její sklon od 12° až 45°.
  • Při sklonu 45° až 60° musí být každá třetí taška připevněna pozinkovaným šroubem skrze otvor v tašce nebo příchytkou tašky.
  • Jestliže má střecha sklon od 60° do 90°, je třeba přichytit každou tašku.

Součástí sortimentu KM Beta jsou i modifikované speciální tašky a střešní doplňky, které zabezpečují maximální funkčnost střechy. Ke konstrukci se připevňují bez ohledu na sklon střechy.

speciální střešní doplňky - výstup pro anténu speciální střešní doplňky - výstup pro anténu Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Elegantní design pro všechny střechy

Komplexní střešní systém od KM Beta důsledně splňuje všechny funkční i estetické požadavky, které se na střechu vztahují nejen v běžných, ale i v náročných klimatických podmínkách vyšších nadmořských výšek. Přírodní původ vstupních surovin a moderní technologie výroby materiálu se podepisují pod fyzikální vlastnosti materiálu.

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Sortiment doplňuje systém střešního příslušenství a doplňků, který řeší každý detail budoucí střechy.

Estetického výrazu střech pomáhají dosáhnout tři různé tvary tašek: KMB Beta, KMB Hodonka a KMB Bobrovka.

  • První dva tvarové typy se vyrábějí v lesklé povrchové úpravě Briliant a matné povrchové úpravě Elegant.
  • Krytina KM Beta se vyrábí ve více barevných odstínech včetně atraktivní černé barvy.
  • Specialitou, která dodá střeše originální vzhled, je trojitý akrylátový nástřik Efekt.

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

 

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Precizní provedení

Nejen znamenité fyzikální parametry vysokopevnostního betonu ovlivňují dlouhou životnost střešní krytiny od KM Beta. Předpokladem dlouhé životnosti je kromě důsledného návrhu střešní konstrukce v konkrétních klimatických podmínkách především precizní provedení střešního pláště.

Životnost střechy odhadovaná na 100 let a výrobcem garantovaná 30letá záruka na střešní krytinu závisejí i na kvalitě práce pokrývačů. Proto KM Beta vychází vstříc pokrývačům, kteří mají zájem o prohlubování svých vědomostí a zlepšování své zručnosti. Pravidelně organizuje školení, během nichž obeznámí zájemce se sortimentem betonové střešní krytiny KM Beta, systémů doplňků a hlavně se způsobem a specifikami jejich pokládky.

Vědomosti si pokrývači mohou procvičit přímo na místě. Kromě předem plánovaných, se během roku konají i mimořádná školení nejen pro realizační společnosti, ale i pro jednotlivce.

realizace střechy KM Beta realizace střechy KM Beta Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Rychlost a kvalita montáže

Výhodou betonové střešní krytiny je identický tvar tašek, který se nemění ani časem, To umožňuje snadnou a rychlou pokládku, při níž tašky do sebe zapadají a vodní drážky nepropouštějí vodu do podkroví ani za mimořádně silného deště. Vysoce pevná krytina je odolná vůči mechanickému tlaku, takže pokrývači se mohou po střeše pohybovat bez obavy z prolomení tašky.

Na většinu otázek, které se během realizace střešního pláště mohou vyskytnout, odpovídá technická příručka betonové střešní krytiny. Techničtí pracovníci KM Beta, a. s., jsou však během výstavby kdykoli připraveni konzultovat problémy.

Více než výhodná cena

Betonová střešní krytina od KM Beta je běžně dostupná v prodejnách se stavebninami. Dodací lhůty jsou nastaveny tak, aby se stavba stihla dokončit v požadovaném termínu. Zákazník může využít služby dopravy materiálu na požadované místo. Pro smluvní partnery je doprava započítána v ceně výrobku.

střešní krytina na chatu i chalupu střešní krytina na chatu i chalupu Zdroj: Archiv ireceptar.cz

  • Střešní krytina je rozvážena nákladními automobily, které jsou opatřeny hydraulickou rukou a materiál hravě složí na požadované místo

Ve společnosti KM Beta neplatí, že dobrý servis a péče o zákazníka zdvihají cenu stavebního materiálu do závratných výšek. KM Beta přichází s výhodnou cenou betonových tašek, které svými vlastnostmi vytvářejí trvalou hodnotu.

Příznivá cena a jednoduchost obstarání krytiny a všech střešních doplňků jsou další výhodou vedoucí k dokonalé funkčnosti střechy a k maximální spokojenosti zákazníků. V současné době je nákup krytiny KM Beta zvýhodněn 40% slevou pro každého zákazníka.

Poradenství při návrhu

Realizace kvalitního střešního pláště zahrnuje

  • dobré konstrukční řešení,
  • výběr kvalitní střešní krytiny, doplňků a příslušenství,
  • precizní montáž krytiny.

poradenství při návrhu poradenství při návrhu Zdroj: Archiv ireceptar.cz

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Technické poradenství poskytuje společnost přímo v regionu klienta.

Na cestě za kvalitním zastřešením stavby jsou důležité všechny služby, které výrobce krytiny nabízí.

Kvalitní servis ke střešní krytině je pro pracovníky KM Beta, a. s., samozřejmostí.

KM Beta, a. s., je tradičním partnerem architektů a projektantů již při navrhování střechy. Konzultanti společnosti jsou připraveni odborně poradit při řešení konstrukce střešního pláště betonovými taškami KMB Beta, KMB Hodonka a KMB Bobrovka.

Zákazníkům i projektantům je určen bezplatný servis výpočtu střešních prvků a materiálových nákladů podle zadání.

Akční letáky