Dřevostavba
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Veletrh FOR WOOD představí novinky ze světa dřevostaveb

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD bude letos nejen přehlídkou špičkových firem z oboru, ale nabídne i poradenství specializovaných odborníků, architektů a projektantů. Na akci, která se koná od 7. do 9. února v prostorách areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, čeká bohatý doprovodný program i na rodiny s dětmi.

[Komerční prezentace] 

Pokud se chystáte stavět či rekonstruovat a máte v hledáčku dřevostavby, můžete využít jedinečnou šanci najít vše pro své budoucí projekty na jednom místě. Dozvíte se obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách od skutečných profesionálů.

Návštěvníkům poradí například Ing. arch. Klára Císařovská a Ing. arch Štěpán Svejkovský z ateliéru Mooza architecture nebo Ing. Renata Böhmová a Ing. Pavel Nováček z kanceláře 2PROJEKTANTI.

Dřevostavba Dřevostavba Zdroj: Archiv ireceptar.cz

FOR WOOD kromě odborníků potěší i rodiny s dětmi. Malí kutilové budou mít v sobotu 9. února možnost vyzkoušet si řemeslné dovednosti v rámci akce Řemeslo dětem. Chybět nebude ani studentská Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, kdy se se soutěžními úkoly poperou ti nejlepší z republiky.

Vyrazte na velkolepý souběh veletrhů FOR WOOD a FOR PASIV načerpat tu nejlepší jarní inspiraci pro své bydlení. Podrobné informace naleznete na webových stránkách veletrhů www.for-wood.cz a www.forpasiv.cz.

Akční letáky