obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Vemte to od podlahy! A rovnou od té dřevěné!

Zařizujete interiér a lámete si hlavu nad výběrem dřevěné podlahy? Pak nebudete zdaleka sami. Výběr podlahy se řadí v seznamu důležitosti na první místa všech, kdo  zrovna zařizují prostory domu nebo bytu.

[Komerční prezentace]

Podlaha je centrálním prvkem každé místnosti a její výběr i pokládku tudíž není radno podcenit. Portfolio podlah je široké a jednotlivé typy se liší odolností, schopností izolace a náročností na údržbu. Dřevěné podlahy však ve srovnání s vinylovými nebo laminátovými vynikají tepelnou a zvukovou izolací, dlouhodobou životností a každé místnosti dodávají přírodní a nezaměnitelný vzhled. 

dřevěná podlaha v obývacím pokoji dřevěná podlaha v obývacím pokoji Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Levné dřevěné podlahy bez kompromisu a kvalitně? Žádný problém!

Mít doma dřevěnou podlahu je snem většiny z nás. Místnost s dřevěnou podlahou vyzařuje vlastní charisma a přispívá tak k celkové útulnosti a hřejivosti místnosti. Dobrou zprávou je, že i přes své nesporné výhody, nemusí být nákup dřevěné podlahy vždy drahou záležitostí. Dodavatelé dřevěných podlah nabízejí v průběhu roku akční nabídky a sezonní slevy na vybrané druhy produktů, které vám ušetří vaše peníze bez nutnosti kompromisu v kvalitě.

dřevěná podlaha v ložnici dřevěná podlaha v ložnici Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Kde jsou dřevěné podlahy v akci k nalezení? Jak nezávazně poptat dřevěnou podlahu za výhodnou cenu?

Web nejlevnejsidrevenepodlahy.cz nabízí kvalitní dřevěné podlahy zahraničních dodavatelů, zejména od rakouských výrobců. Obvykle se jedná o akční nabídky, které jsou skladem. Ceny nabízených dřevěných podlah mohou být v mnoha případech až srovnatelné s vinylovými. Majitel společnosti Vojtěch Šimek o projektu Nejlevnější dřevěné podlahy říká: „Aktuálně spolupracujeme s mnoha spolehlivými a důvěryhodnými společnostmi, které se na českém trhu v oboru prodeje dřevěných podlah pohybují. Vybíráme jen ty opravdu solidní, které dodávají kvalitní výrobky. Díky velkému odběru u těchto dodavatelů pak získáváme lepší cenové podmínky, které jsme schopni klientům nabídnout.“ Proč tedy kupovat podlahy za vysokou cenu, když se dá stejně kvalitní podlaha pořídit za cenu nižší?

dřevěná podlaha dřevěná podlaha Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Jak nezávazně poptat dřevěnou podlahu za výhodnou cenu?

Kromě cenové výhodnosti nabízených produktů umožňuje web snadnou orientaci ve výrobcích, které se na trhu nacházejí s cílem zjednodušit výběr, který je obvykle náročný zvláště pro laika.  I člověk, který o podlahách nic neví si tak rychle udělá představu o jednotlivých typech a může si snadněji vybrat tu podlahu, která se perfektně hodí pro jeho potřeby. Další nespornou výhodou webu je okamžitá kalkulace podlahy dle výběru. Zákazník může u vybraného materiálu navolit poptávanou plochu, poptat dílčí služby (pokládka, lišty), nechat si zdarma zaslat vzorky, či se objednat do showroomu dodavatele. Cena je podle zvolených kritérií vždy automaticky spočítána a stačí tak pouze odeslat nezávaznou poptávku.

kresba dřeva dodává dřevěným podlahám originální vzhled kresba dřeva dodává dřevěným podlahám originální vzhled Zdroj: Archiv ireceptar.cz  

Zkrátka na to, abyste si pořídili a položili kvalitní podlahu, nemusíte být Bill Gates ani Přemek Podlaha. Stačí navštívit nejlevnejsidrevenepodlahy.cz

Akční letáky