Zateplení fasády
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Víte, co rozhoduje při volbě zateplení domu?

Zateplení jednotlivých částí rodinných domů je často rozebíranou otázkou. Jednotlivé druhy zateplení mají jediný úkol – snížit výdaje domácností za vytápění. A to rozhodně není nijak jednoduché.

[Komerční prezentace] 

Jednotlivé firmy se předhánějí v tvrzení, že jejich způsob a metoda zateplení je pro domácnosti nejlepší. Existují však parametry, na kterých se můžete přesvědčit, jestli je to opravdu pravdivé tvrzení. Jaké to jsou?

Zateplení fasády nepřinese úsporu vyšší než 40% ze stávajících nákladů na vytápění. Investice je ve statisících.

Účinnost, úspora a návratnost investice

Jedině důkladným porovnáním těchto parametrů zjistíte, zda se vám investice do daného způsobu zateplení opravdu vyplatí. Pokud budete do zateplení investovat příliš mnoho, návratnost investice bude v řádech několika desetiletí. To je příklad zateplení fasády. Investice je mnohdy stotisícová, úspora nepřesáhne ani 40 %, a tudíž je návratnost investice v nedohlednu. Pokud budete investovat příliš málo, účinnost bude také malá. Ideální volbou je samozřejmě malá investice do zateplení rodinného domu, vysoká účinnost a úspora a tedy i rychlá návratnost investice. Existuje vůbec taková metoda, která přinese opravdu účinné zateplení?

Systém MAGMARELAX

Nízká investice (v porovnání se zateplením fasády až 10x nižší), vysoká účinnost (až 33% úspory ze stávajících nákladů na vytápění domácnosti, rychlá návratnost investice (v průměru 4-6let) a k tomu navíc rychlá realizace v řádech několika hodin. Tak přesně těmito výhodami se může pyšnit systém MAGMARELAX. Má vysoké tepelně-izolační schopnosti, které ani časem neztrácí. Odolává vlhnutí, požáru i hlodavcům a na půdách vytvoří souvislou vrstvu izolačního materiálu bez tepelných mostů, takže úniky tepla jsou naprosto minimalizovány.

Foukaná izolace Magmarelax Eco zateplení foukanou izolací Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Nejlepší metodou izolace stropu je aplikace přímo do dutiny stropu nebo volně přímo na podlahu stropu. Teplý vzduch je lehčí než studený a stoupá ke stropu vytápěných místností. Většinou si najde skulinky a proudí bez užitku na půdu. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší skuliny a otvory. Vlastní aplikace je velmi jednoduchá. Hadicí se ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze, žene materiál do izolovaného prostoru. To vše za běžného provozu domácnosti bez hluku a nepořádku a za pár hodin.

Pokud nemáte dutinu ve stropě, nevadí. Stropní systém MAGMARELAX® je ideálním způsobem izolace podlahy na půdách rodinných domků i obytných domů. Systém je především lehký, přesný, variabilní a vysoce únosný. To zajišťuje nášlapná vrstva z OSB desek na pero a drážku. Konstrukce je hotova za jeden den a následně se zafouká.

Stropní systém MAGMARELAX® Stropní systém MAGMARELAX® Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Na nic nečekejte! Zabijete tři mouchy jednou ranou

Izolace střechy odstraní hned tři závažné problémy najednou. Letní vedra nezabrání tepelné pohodě, pobyt v domě se stane vysloveně příjemným. V zimě si naopak užijete teplíčka. Navíc každý rok ušetříte tisíce za energie na vytápění. Už vám nebude tolik vadit, když ceny paliv budou stoupat. Namísto vyhazování peněz komínem můžete šetřit jen na pěkné věci. Extrémní počasí už vám vrásky nenadělá.

Navíc získejte 20% slevu na jedničkovou izolaci MAGMARELAX® a odbornou energetickou prohlídku celého domu ZDARMA!

Zateplete za 3 hodiny! Zateplete za 3 hodiny! Zdroj: Archiv ireceptar.cz


Více informací najdete na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Akční letáky