e-shop KM Beta - vše na jednom místě
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Výhodný nákup stavebního materiálu v e-shopu KM Beta

Materiál pro hrubou stavbu včetně střechy, malt a omítek nabízí e-shop KM Beta, obchod největšího českého výrobce betonových tašek, zdiva a dalších stavebnín. Ceny, nižší až o 40 %, doplňují výhodné akční slevy.

[Komerční prezentace] 

E-shop KM Beta představuje maximální komfort při nákupu: Zákazník tady získá vše od výpočtu potřebných prvků krytiny a zdiva či objemu malt a omítek až po objednávku materiálu či montáže.

Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta, a. s.

Na e-shopu jsou uvedeny i kontakty na realizační firmy v daném regionu.

Zákaznické služby přes internet

Součástí služeb nabízených společností KM Beta na www.shop.kmbeta.cz je

 • bezplatný výpočet potřeby krytiny včetně finančních nákladů dle zadané výkresové dokumentace,
 • technická pomoc od výběru materiálu po realizaci nízkoenergetického nebo pasivního domu podle volby tepelně technických parametrů,
 • pomoc při výběru odborné realizační firmy,
 • doprava materiálu na místo určení.

KM Beta - vše pro hrubou stavbu KM Beta - vše pro hrubou stavbu Zdroj: Archiv ireceptar.cz

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Kliknutím na ikonu nákupního košíčku u té které položky zákazník otevře stránku s podrobnými informacemi o výrobku.

Objednávka prostřednictvím internetového obchodu www.shop.kmbeta.cz je velice jednoduchá a rychlá: Na adrese www.shop.kmbeta.cz si zákazník snadno vyhledá konkrétní položky v sortimentu jednotlivých sekcí:

 • střešní krytina,
 • sendvičové zdivo,
 • cihelný systém Profiblok,
 • KM Beta Profimix.

Volbou počtu kusů a následným potvrzením koupě zákazník doplní vybranou položku do seznamu v nákupním košíku.

Po zadání fakturačních údajů následuje automatické sestavení objednávky a možnost výběru smluvního pokrývače (prodejce) z regionu.

e-shop KM Beta - vše na jednom místě e-shop KM Beta - vše na jednom místě Zdroj: Archiv ireceptar.cz

V případě, že zákazník neví, které konkrétní výrobky si má objednat, stačí využít zákaznických služeb společnosti KM Beta a zaslat nejprve výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou na adresu:

KM Beta, a. s.
Obchodní oddělení
696 81 Bzenec–Přívoz

Po doručení (služba je zdarma) zpracovaného výpočtu krytiny, zdicích prvků nebo malt a omítek už může zákazník zadat získaná data přímo na www.shop.kmbeta.cz.

Jediný výrobce pro celou hrubou stavbu

Jak už bylo řečeno, KM Beta v současné době zastřešuje hned čtyři oblasti, které kompletně pokrývají hrubou stavbu včetně střechy a omítek:

 1. spolehlivý střešní systém,
 2. zdicí systém Sendwix pro vysokou úsporu energií za vytápění,
 3. tradiční cihelný systém Profiblok,
 4. nejnověji i široký sortiment maltových a omítkových směsí.

systém SENDWIX systém SENDWIX Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Malty a omítky Profimix vyrábí nedávno dokončený závod v Bzenci na Hodonínsku, největší ryze česká maltárna v České republice.

Vedle malt a omítek značka zastřešuje také kvalitní cementové potěry a lepicí a stěrkovací hmoty. Novinkou jsou materiály se zimní úpravou, díky nimž lze stavební sezonu prodloužit až o celý měsíc.

Malty a omítky Profimix Malty a omítky Profimix Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Na všechny výrobky Profimix nyní platí výhodné zaváděcí ceny. Lepidlo Profimix v odpovídajícím množství získají zákazníci zcela zdarma při objednávce broušeného zdiva Profiblok a vápenopískových prvků Sendwix.

Vybírejte ze dvou typů zdiva

Kompletní cihelný zdicí systém Profiblok pro obvodové i příčkové zdivo vyrábí cihelna v Hodoníně, závod s více než stopadesátiletou tradicí. Nabídku doplňují variabilní keramické stropy.

Kompletní cihelný zdící systém Profiblok Kompletní cihelný zdící systém Profiblok Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Moderní dvouvrstvý zdicí systém Sendwix se základem v podobě vápenopískových zdicích prvků byl navržen pro stavbu tepelně úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů. Vápenopískové zdivo představuje stále oblíbenější stavební materiál. Důvodem je optimální kombinace vysoké objemové hmotnosti, mimořádné pevnosti a vynikajících tepelně a zvukově izolačních vlastností. Systém nabízí až 64 různých řešení!

Spolehlivá střecha

Tradiční komoditou značky KM BETA je betonová střešní krytina. Vybírat lze i nadále ze dvou atraktivních tvarů, sedmi barevných odstínů a čtyř variant povrchové úpravy. Kromě krytiny zahrnuje systém také více než 50 doplňkových výrobků a široký sortiment okrasných střešních prvků.

KM Beta - střecha na celý život KM Beta - střecha na celý život Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Výhodné ceny na www.shop.kmbeta.cz.  

Více na www.kmbeta.cz nebo bezplatné infolince 800 150 200.

Akční letáky