Doporučujeme

Jak opravit stříkající hadici

Mnoho moderních dřezových baterií je vybaveno jednotkami s hadicí a tyto jednotky občas prosakují nebo selhávají. Sestava má přepínací ventil v těle výtoku, flexibilní hadici připojenou k výtoku pod dřezem a rozprašovací hlavu s aktivační pákou a sestavou provzdušňovače. Tělo stříkací hlavy a páka jsou součástí utěsněné jednotky; pokud dojde k poruše, je nutné jednotku vyměnit za identickou jednotku. Ostatní části stříkacího systému však lze opravit. Něco zvládnete sami, na složitější věci je ale potřeba instalatér.

Vyzrajte na předvánoční úklid díky skvělému pomocníkovi od značky Bissell

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi i neoblíbený předvánoční úklid. Pokud patříte mezi ty, kteří se v uklízení příliš nevyžívají a máte rádi, když je uklizeno co nejrychleji a s co nejmenší námahou, máme pro vás dobrou zprávu! Zbrusu nové vysavače od americké značky Bissell si poradí i s tím největším nepořádkem, a vás tak nezaskočí nepořádek zbylý po návštěvách, nečistoty od domácích mazlíčků ani odolné skvrny. Vysavače od značky Bissell totiž zvládnou podlahu a koberce nejen dokonale vysát, ale během chviličky ji i pečlivě vytřou a vysuší. Dejte sbohem zdlouhavému úklidu a užijte si vánoční svátky naplno, bez neustálého uklízení.

Přituhuje! Nejen venku, ale i na vašich účtech

Každou zimu z nedostatečně izolovaných domů utíká nevyužité teplo za desítky tisíc korun a ne každý může tyto ztráty zaplatit. Každý rok vám také vyúčtování přinese pěkné překvapení. Ve většině případech zrovna ne dvakrát příjemné. A nikdo neví, co nás čeká teď po obřím zdražování. Jak dlouho si myslíte, že budete moci tyto drahé účty ještě platit? Nebylo by dobré si sednout a zamyslet se, co s tím provést, a raději ušetřené peníze využít na něco užitečného.