Doporučujeme

Dejte přednost dřevěným kartáčům. S vlasy zmůžou zázraky!

Kvalitní péče o vlasy je stejně důležitá jako péče o pleť. Málokdo si už uvědomuje, že nejde jen o správný výběr šamponů a pečujících produktů, ale také o používání vhodného hřebene a kartáče. Přírodní dřevěný kartáč by měl v seznamu pomůcek pro úpravu vlasů zaujímat zvláštní místo. Správný kartáč umí zlepšit vzhled vašich vlasů, ten špatný je zase může poškodit.

Opět nás čeká zdražování energií. Nenechte se zaskočit a připravte se včas!

Ať chceme nebo ne, tak poslední dva roky jsme úplně na růžích ustláno neměli a všechny nás zasáhla covidová doba. A její následky jsou nemalé. A jedním z těch následků je avizované další zdražování energií. Ceny českých domácností za elektřinu jsou na obchodním trhu neudržitelné, a proto se řada dodavatelů rozhodla výrazně zdražit i o desítky procent.

4 rady, jak se starat o nová plastová okna po montáži

Těšíte, až si konečně pořídíte nová plastová okna, ale trochu se děsíte, když si v internetových diskuzích čtete, jak z rámů nejdou oddělat ochranné pásky nebo že bílé rámy jsou zažloutlé? Když s pravidelnou pečlivou údržbou začnete hned po montáži, žádné problémy nehrozí. Přečtěte si 4 nejdůležitější tipy na to, jak se starat o nová plastová okna, abyste prodloužili jejich životnost.