Jaké pánské a dámské oblečení by nemělo chybět v moderních šatnících pro letošní sezónu?

V letošní sezóně by neměla v šatníku chybět mužům a ženám stylová tepláková souprava. In budou zejména kousky v tzv.Y2K stylu. Dále budou v kurzu džíny s vysokým pasem a s rozšířenou nohavicí. Tento trend se do módy opakovaně vrací a zrovna teď je příležitost ho znovu oprášit. Do pánských i dámských šatníků pak patří letos i kožená či koženkový bunda. In budou i stylové parky. V módě budou zejména modely s chundelatým kožíškem. Takovou bundu pak můžete lehce sladit i s rukavicemi s chlupatým límcem nebo s obuví s kožešinovými prvky. Takto postavený outfit nebude mít dalek k dokonalosti. Do letošních šatníků pak rozhodně patří i trička s potiskem. Zmíněný potisk může mít mnoho podob. Někdo se spokojí s malým logem své oblíbené značky, jiný zase raději vsadí na celoplošný potisk. K módní tašce se vám bude jistě hodit také náhradní popruh. Stylový náhradní popruh na kabelku na MODIVO.cz si vybere jistě i ta nejnáročnější z vás. Díky němu může dostat vaše taška úplně jiný a originální rozměr. Více si však o doplňcích povíme v následujícím odstavci.

Jaké boty a doplňky budou slušet vašim letošním outfitům?

Do letošních outfitů zařaďte i kožené pánské a dámské módní doplňky a boty. Ty mají mnoho výhod. Kousky z pravé kůže jsou nejen vysoce módní a elegantní, ale také jsou tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života není v dnešních dnech cizí velkým módním světovým značkám. Pánové i dámy tak mají rozhodně z čeho vybírat. Dámské elegantní šaty a kožené dámské lodičky budou vždy skvělým řešením. Ke kožené obuvi vždy zvolte i módní kožené doplňky. Ty by měly mít v ideálním případě nejen stejnou barvu, ale také strukturu. Hladké přiřaďte k hladkému strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš outfit sjednotí a bude působit harmonickým dojmem.

Jaké motivy, barevné odstíny a dekorativní prvky budou v letošních outfitech in?

Letošní sezóna přeje přírodním a pastelovým barvám. Modré, zelení i oříškové oděvy, obuv a doplňky tak budou letos dobrou volbou. Vyhýbat se pak nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Tady se totiž jedná o barvy univerzální a ty z módy nevychází. Zaměříme-li se na vzory a na motivy, budou v kurzu ty zvířecí a abstraktní. Pro milovníky klasiky se nabízí proužky a kostky. Co se týče dekorativních prvků v outfitech, můžete volit ty blyštivé a chundelaté. Vyberete-li si např. oříškový overal dámský na MODIVO.cz, můžete k němu přidat i stylové sněhule s chlupatým kožíškem a dámskou parku s chundelatým límce. Outfit pak vyšperkujete o dámskou kabelku se zlatou sponou, kterou vkusně sladíte se svými blyštivými šperky. Vzhled kabelky pak můžete pružně měnit např. za pomoci náhradního nasazovacího popruhu.