Letní dovolená Kypr 2024

Máte rádi kombinaci relaxace a výletů za historickými památkami? Kypr je známý svými krásnými plážemi, teplým mořem a bohatou historií. Prozkoumejte starobylé kláštery, malebná městečka a užijte si relaxaci na jedné z mnoha písečných pláží. Kypr ale rozhodně není jen o relaxu u vody. Severní část Kypru se pyšní nádhernou a dosud nedotčenou přírodou, která nabízí malebné scenérie a pláže bez rušivých hotelových resortů a davů turistů. Využijte last minute nabídky na zájezdy do Kypru a užijte si dokonalou dovolenou. 

Letní dovolená Řecko 2024

Řecko je proslulé svými krásnými ostrovy a nabízí nezapomenutelnou dovolenou pro každého, kdo touží po relaxu u moře i zajímavých výletech za historií. Řecké ostrovy mají kouzlo a atmosféru, která přitahuje miliony návštěvníků každý rok. Největším ostrovem v Řecku je Kréta, která nabízí širokou škálu atrakcí pro návštěvníky. Má bohatou historii, malebné pláže, horské vesnice a kláštery. Mezi nejznámější památky na Krétě patří Knossos, starověký palác minojské civilizace.

Mezi další skvělé destinace v Řecku patří ostrovy Santorini s bílými domky s modrými střechami a úchvatnými západy slunce, Zakynthos úchvatnou přírodou a azurovým mořem a Korfu s bohatou historií a zelenými horami. Je jen na vás, kde si užijete All inclusive Řecko se vším všudy.

Letní dovolená Bulharsko 2024

Letní dovolená v Bulharsku láká dostupnou cenou, písečnými plážemi a malebnými letovisky s postupným přístupem do vody. Navštivte Slunečné pobřeží, Varnu nebo Nesebar a zažijte skvělou dovolenou plnou relaxace, dobrého jídla a zábavy. Bulharsko nabízí bezstarostný pobyt plný slunění a místních pochoutek jako je slaný koláč Banitsa, Musaka a různé druhy ryb.

Ať už vybíráte zájezdy Bulharsko, last minute Řecko, nebo zájezdy na Kypr, buďte flexibilní a sledujte nabídky last minute zájezdů. Vyhledejte různé možnosti ubytování, stravování a dopravy, abyste si vybrali tu nejlepší variantu nejen pro vás, ale i celou rodinu.