Doporučujeme

Už jste slyšeli o revolučním systému Magmarelax?

Zimní počasí se blíží stále rychleji a začátek topné sezony je téměř za dveřmi. A jako každý rok, budeme sledovat, jak moc protopíme a kolik na konci zaplatíme. Stále se zdražuje a my stále každý rok jsme zoufalý nad účty, co nám přicházení do poštovních schránek. Proč se ale pořád tak moc trápit, a neudělat raději něco pro to, aby už nás každoroční vyúčtování, tolik nesoužilo. Jednoduché a rychlé řešení je stále zateplení domu. A které je to neúčinnější? Jasný odpověď. Zateplení stropu, vám přinese ten největší efekt.

Fotopasti jsou nenápadným strážcem pro chaty a velké zahrady

Na první pohled si jich ani přátelská návštěva nejspíše nevšimne, a právě to nasvědčuje velmi dobré spolehlivosti při výkonu práce. Tahle zařízení jsou malá, skladná a k provozu jim stačí jen pravidelně vyměňovat baterie. Maskování na jedničku je samozřejmostí, fotopast je velmi nenápadná a v zeleni se doslova ztratí. Hodí se nejen pro chaty, ve kterých většinu roku nikdo nebude, ale také jako spolehlivá ostraha zahrad, lesních cest nebo sadů s ovocem. Zkrátka, všude, kde je to zrovna zapotřebí!

Znáte mleté kuřecí maso? Zaručený úspěch na talíři

Drůbežářský závod Klatovy přišel v dubnu na trh s čerstvou novinkou – 100 % kuřecím mletým masem.  Pokud ve své kuchyni preferujete právě drůbeží, můžete směle vyzkoušet lehčí variantu od Drůbežářského závod Klatovy. Skvěle s ním nahradíte mleté hovězí či vepřové maso. Je lehce stravitelné, obsahuje řadu potřebných vitamínů a podporuje růst a regeneraci svalové hmoty. Dopřejte svému tělu jen to nejlepší.

Průvodce sortimentem stavebního materiálu PRO-DOMA

Stavěli jste někdy dům, nebo se na to v nejbližší době chystáte? Pak jistě víte, že k jeho zdárnému dokončení potřebujete celé spektrum stavebního materiálu. Naštěstí existují specializované obchody, jako jsou právě stavebniny PRO-DOMA, kde lze nalézt vše potřebné hezky pohromadě. Navíc si můžete objednat jakýkoliv stavební materiál online z pohodlí vašeho domova, stačí vám pouze vyplnit jednoduchý poptávkový formulář.