Doporučujeme

Domácí uzení nabízí zcela jiné možnosti i chuť uzenin

Dnes se již po dlouhé době na trhu opět objevily i uzeniny malých uzenářů, které naštěstí opět připomínají ty, na které jsme byli zvyklí z udíren našich dědečků a otců. V klasických obchodech se však stále setkáváme s uzeninou divné konzistence, nepochopitelného složení, a jak jinak, zabalenou v plastikovém obalu. Kdo si chce užít skutečné uzenářské speciality, nezbývá mu obvykle nic jiného než myslet na to, že si je připraví sám. Kde však udit?
Elektrická řetězová pila EPR 35-23 v akci. Řezná rychlost je 13 m/s

Příprava dřeva na zimu může být pohodlnější

S končícím létem je nejvyšší čas začít s přípravou palivového dřeva na zimu. Většina z nás nechává tyto starosti na poslední chvíli, a proto je důležité si k řezání vybrat stroj, který nám práci ulehčí a urychlí. Česká značka elektronářadí neustále vyvíjí a inovuje. Důkazem je nová řada řetězových pil. Nižší řada je nyní vybavena výkonnějším motorem o příkonu 2 300 W a dosahuje vyšší řezné rychlosti.

6 důvodů, proč si pořídit vysavač na okna

Na světě žije bezmála 7,5 miliardy lidí a ti, kteří vášnivě myjí okna, by se vešli do jedné chaty na Šumavě. Ovšem všichni by sebou měli kbelík, hadříky, čisticí a lešticí prostředky, stěrky a mraky volného času. Patříte i vy mezi ty, kteří přemýšlí, jak a čím umýt okna? Na to máme jednoduchou odpověď. Vám stačí vysavač na okna. Okna s ním umyjete rychle, bez šmouh a zbytečné námahy. A pozor, vysavač na okna toho umí mnohem víc.

Už jste slyšeli o revolučním systému Magmarelax?

Zimní počasí se blíží stále rychleji a začátek topné sezony je téměř za dveřmi. A jako každý rok, budeme sledovat, jak moc protopíme a kolik na konci zaplatíme. Stále se zdražuje a my stále každý rok jsme zoufalý nad účty, co nám přicházení do poštovních schránek. Proč se ale pořád tak moc trápit, a neudělat raději něco pro to, aby už nás každoroční vyúčtování, tolik nesoužilo. Jednoduché a rychlé řešení je stále zateplení domu. A které je to neúčinnější? Jasný odpověď. Zateplení stropu, vám přinese ten největší efekt.

Fotopasti jsou nenápadným strážcem pro chaty a velké zahrady

Na první pohled si jich ani přátelská návštěva nejspíše nevšimne, a právě to nasvědčuje velmi dobré spolehlivosti při výkonu práce. Tahle zařízení jsou malá, skladná a k provozu jim stačí jen pravidelně vyměňovat baterie. Maskování na jedničku je samozřejmostí, fotopast je velmi nenápadná a v zeleni se doslova ztratí. Hodí se nejen pro chaty, ve kterých většinu roku nikdo nebude, ale také jako spolehlivá ostraha zahrad, lesních cest nebo sadů s ovocem. Zkrátka, všude, kde je to zrovna zapotřebí!

Znáte mleté kuřecí maso? Zaručený úspěch na talíři

Drůbežářský závod Klatovy přišel v dubnu na trh s čerstvou novinkou – 100 % kuřecím mletým masem.  Pokud ve své kuchyni preferujete právě drůbeží, můžete směle vyzkoušet lehčí variantu od Drůbežářského závod Klatovy. Skvěle s ním nahradíte mleté hovězí či vepřové maso. Je lehce stravitelné, obsahuje řadu potřebných vitamínů a podporuje růst a regeneraci svalové hmoty. Dopřejte svému tělu jen to nejlepší.