K vánoční klasice patří ozdobený stromeček
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

5 tipů na levné vánoční dekorace

Vánoce jsou opět tady a spousta lidí se už snaží vyzdobit dokonale svůj dům tak, aby dokázal zaujmout a navodil tu správnou vánoční atmosféru. Dnes to naštěstí není nijak výrazně složité, jelikož vánočních dekorací se nabízí neskutečné množství. Jen si vybrat tu správnou ve vhodném eshopu. Pokud si nevíte rady, pak jste na správné adrese.

[Komerční prezentace] 

My se totiž soustředíme na konkrétní vánoční dekorace a samozřejmě nezapomeneme doporučit i možnosti maximální úspory a výběr toho správného internetového obchodu. Alternativ je opravdu hodně, o čemž se ostatně v tomto článku určitě přesvědčíte!

LED osvětlení ve spoustě podob

Hodně lidí má vánoční období spojené s různými světýlky. Tento trend k nám přišel ze Spojených států amerických, kde jsou všechny budovy dokonale nasvětlené tak, aby si jich všichni všimli. Světelných vánočních dekorací jsou doslova a do písmene mraky. Všechno se odvíjí jen od toho, co vlastně chcete na svém domku mít. Jaké jsou tedy nejčastější podoby světýlek?

Světelné řetězy

Začít můžeme klidně světelnými řetězy. Ty se nejčastěji dávají do podhledů rodinných domků. Své místo si ale najdou i jako součást balkónu, případně mohou být umístěné i v oknech. Někteří majitelé nemovitostí si dají tu práci a dokážou světelným řetězem ozdobit kompletně celý dům tak, že jsou osvětleny jeho obrysy. Svítí tak fakticky celá střecha i další části domku. Barevně si lze vybírat z mnohých variant. Na mnohých lze i ušetřit, přesvědčit se můžete na https://buykers.com/cz/slevove-kody/4home.   

Světelné rampouchy

Letošní zima bude opět poněkud slabší, a proto lze očekávat, že rampouchů a sněhových závějí se jen tak v nížinách obávat nemusíme. Na druhou stranu je to škoda, protože tyto motivy k zimě po dlouhá léta patřily. Dopřát si je lze alespoň v podobě světelné. Moderní světelné rampouchy nevypadají vůbec špatně a domku budou v každém případě slušet.

Hvězdy a jiné zajímavosti

Jestliže hodláte vaši domácnost vyšperkovat o další světelné dekorace, máte ideální prostor. K dispozici jsou různé světelné efekty, hvězdice a mnohé jiné dekorace, které se prostě a jednoduše musí líbit. 

Sobí spřežení se Santou

Patříte-li mezi milovníky tradičních Vánoc spojených s Ježíškem, pak raději tento odstavec vůbec nečtěte. Santa Claus je ryze americká postava hodného dědy, který rozdává dětem dárečky. Dnes jsou na trhu jeho imitace ve spoustě podob. Vybrat si je v případě tohoto stylu Vánoc můžete bez problémů také.

Tradiční vánoční věnce

Patří především na dveře. Rozhodně se vyplatí nějaký ten věneček zakoupit. Patříte-li spíše mezi domácí kutily, nebojte se nějaký vyrobit. Veškeré komponenty se dnes dají nakoupit, takže samotné vyrobení věnce se stane hračkou. Dát na něj lze i spousty přírodnin. Vše si můžete spojit klidně i s rodinnou procházkou přírodou. Rozhodně vám neuškodí. 

Vánoční hvězda a vánoční kaktus

Přírodní vánoční dekorace jsou jemné a hezké. Mezi tradiční rostliny, které si najdou své místo na stolech, parapetech a jiných místech, se řadí vánoční hvězda. Ta je typická jak zelenými, tak i krásnými červenými květy. Mnohdy si ji koupíte, vykvete vám na Vánoce a následně ji lze pěstovat opět celý rok a vánoční květenství se bude opakovat.

Moderní projekce na stěnu

Tento ty vánočních dekorací by se klidně mohl řadit mezi ty světelné. Projektor se umístí před objekt a následně vydává světlo v zajímavé podobě. Na fasádě se vytváří scenérie, které dokážou v každém případě zaujmout. 

Slevové kupóny vám ušetří peníze

Jak nakoupit vánoční dekorace jakéhokoli charakteru co možná nejlevněji? Jednoduše, se slevovými kódy. Ty jsou k dispozici prakticky všude na internetu. Chcete-li aktuální z mnoha oblastí, a to nejenom bydlení, podívejte se na Buykers.com. Aktualizují tady slevy každý den a vybrat si tady lze z mraků různých slevových akcí.

Nakupujte u specialisty na domácí vybavení

Dlužni nezůstaneme ani tip na konkrétní portál, kde jsou slevy k dispozici. Jedná se o eshop 4home s uceleným sortimentem týkajícím se domácnosti. Vybrat si aktuálně lze slevové kupóny třeba na slevu ve výši 50 % na zahradní nábytek či vánoční dárky. 

Akční letáky