Doporučujeme

Izolace podlahy kamennou vlnou. V čem tkví její výhody?

Nehledě na to, zda bydlíte nad nevytápěným prostorem nebo v podsklepeném přízemí, kvalitní tepelná izolace podlahy je základem příjemného interiéru. Ta by měla kromě udržování tepla splňovat i několik dalších požadavků – snížit hluk, nepřijímat vlhkost a ideálně být nehořlavá a šetrná k přírodě. Dovolte, abychom vám představili kamennou vlnu, druh tepelné izolace, který všechny tyto požadavky splňuje.

Domácí uzení nabízí zcela jiné možnosti i chuť uzenin

Dnes se již po dlouhé době na trhu opět objevily i uzeniny malých uzenářů, které naštěstí opět připomínají ty, na které jsme byli zvyklí z udíren našich dědečků a otců. V klasických obchodech se však stále setkáváme s uzeninou divné konzistence, nepochopitelného složení, a jak jinak, zabalenou v plastikovém obalu. Kdo si chce užít skutečné uzenářské speciality, nezbývá mu obvykle nic jiného než myslet na to, že si je připraví sám. Kde však udit?
Elektrická řetězová pila EPR 35-23 v akci. Řezná rychlost je 13 m/s

Příprava dřeva na zimu může být pohodlnější

S končícím létem je nejvyšší čas začít s přípravou palivového dřeva na zimu. Většina z nás nechává tyto starosti na poslední chvíli, a proto je důležité si k řezání vybrat stroj, který nám práci ulehčí a urychlí. Česká značka elektronářadí neustále vyvíjí a inovuje. Důkazem je nová řada řetězových pil. Nižší řada je nyní vybavena výkonnějším motorem o příkonu 2 300 W a dosahuje vyšší řezné rychlosti.

6 důvodů, proč si pořídit vysavač na okna

Na světě žije bezmála 7,5 miliardy lidí a ti, kteří vášnivě myjí okna, by se vešli do jedné chaty na Šumavě. Ovšem všichni by sebou měli kbelík, hadříky, čisticí a lešticí prostředky, stěrky a mraky volného času. Patříte i vy mezi ty, kteří přemýšlí, jak a čím umýt okna? Na to máme jednoduchou odpověď. Vám stačí vysavač na okna. Okna s ním umyjete rychle, bez šmouh a zbytečné námahy. A pozor, vysavač na okna toho umí mnohem víc.