Zdroj: www.stop-vlhkosti.cz

Aby se ve vaší chatě nedržel zatuchlý zápach, vlhkost a plísně

Nastává doba, kdy okolo chaty uklidíte poslední věci, vypnete elektřinu, vypustíte vodu z nádrží, aby v zimě nezmrzla a pečlivě zamknete. Ještě poslední pohled, a na zimní sezónu se s chatou rozloučíte. Teď ji chvíli neuvidíte.

Zdroj: www.stop-vlhkosti.cz

V momentě, kdy chatu uzavřete, vnitřní prostor hůře dýchá. Vzhledem k tomu, že se ve většině chat během zimní sezóny netopí a teplo chatu nevysouší, ani zde pořádně neproudí vzduch, hromadí se zde vlhkost. A odtud je již jen krůček ke vzniku plísní. Znáte ten moment, kdy se těšíte na chatu, která vás, během stisknutí kliky dveří obklopí nepříjemným zatuchlým zápachem.

Zdroj: www.stop-vlhkosti.cz

Zatuchlý zápach je způsobován právě nadměrnou vlhkostí, která může napáchat i větší škody jako jsou ztráty na majetku, reznutí konstrukcí a s tím spojené problémy se statikou, nebo vyšší výskyt plísní a zdravotní rizika. Plísně se rády množí právě ve vlhkém prostředí. Vlhko vytváří ideální podmínky pro jejich vývoj, a tak se rozrůstají tak dlouho, až si jich všimnete třeba na zdech, v koutech místnosti, nebo za nábytkem. Největší překážkou ale není jejich vzhled, nýbrž nebezpečí pro organismus. Najednou se můžete potýkat s alergiemi, kašlem, s bolestmi hlavy atd. Jestliže se ale plísně vyskytnou, je nutné se jich zbavit. Postříkejte je sprejem Ceresit Stop Plísni, nechte chvíli působit a následně setřete. Plíseň se ale bude tvořit opakovaně, jestliže neodstraníte příčinu.

Zdroj: www.stop-vlhkosti.cz

Účinným řešením je pravidelné intenzivní větrání, které jde ale v tomto případě jen stěží. Když není sezóna, do chaty se téměř nejezdí.

Jak ale zařídit, aby vaše chata přežila sezónu beze ztrát? Vzhledem k tomu, že pravidelné větrání nepřipadá v úvahu, přece nenecháte zlodějům pozvánku k návštěvě, přichází na řadu jiná pomoc. Před odjezdem z chaty nainstalujte pohlcovač vlhkosti Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°.

Zdroj: www.stop-vlhkosti.cz
 

Jak se zbavit nadměrné vlhkosti se podívejte na videu

Kvalita a rychlost účinku je zaručena kombinací originálního Ceresit systému a originální Ceresit tablety, které fungují jako celek. Tak, jak tableta nasává vlhkost, postupně se rozpouští a obsah nádoby se po naplnění jednoduše vylije do toalety nebo umyvadla. Navíc tablety dokážou neutralizovat pachy a chatu provonět jemnou vůní. Jedna tableta vydrží fungovat 1 – 2 měsíce podle velikosti místnosti a hladiny vzdušné vlhkosti. Poté můžete zakoupit náhradní.

Výrobky Ceresit STOP VLHKOSTI můžete zakoupit zde.

Velkou výhodou je, že Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° funguje bez potřeby elektrické energie, proto jej mohou použít i ti, kteří ve své chatě elektřinu vypínají. Když zavřete dveře své chaty, Ceresit pracuje a pohlcuje vlhkost bez vás a vy se pak po zimě můžete těšit na příjemné voňavé prostředí vaší chaty.

Zdroj: www.stop-vlhkosti.cz

www.stop-vlhkosti.cz

Akční letáky