Odešla vám zahradní sekačka, hledáte nový zahradní nábytek nebo potřebujete vybavit kuchyň? Využijte až 40% slevy, které nabídnou vůbec první české Allegro Days. Oblíbená nákupní akce probíhá v týdnu od 4. do 10. září a českým zákazníkům přinese tisíce zlevněných produktů z mnoha kategorií.

Nákupní platforma Allegro vstoupila na český trh letos v květnu. Pod jednou střechou nabízí až 150 milionů nabídek – vše od elektroniky přes produkty z kategorie dům a zahrada, sport, cestování, auto-moto, módu a obuv, zdraví a krásu, dětský sortiment nebo knihy a média až po umění a sběratelské zboží. Najdete tu až desetkrát víc produktů, než nabízí kterýkoliv jiný český e-shop.

Kromě široké nabídky a výhodných cen můžete při nákupech na platformě využít i své oblíbené dopravce v čele s WE|DO, Zásilkovnou, DHL či DPD. Pravidelní zákazníci si oblíbí také Smart! program, který jim při dodržení minimální výše objednávky zajišťuje bezplatné doručování i vracení zboží, a to v rámci měsíčního poplatku ve výši 59 Kč nebo zvýhodněného ročního ve výši 299 Kč.

Bezpečný online nákup na platformě zase „jistí“ program Allegro Protect, díky kterému jsou všechny nákupy chráněny kompenzací až do výše 100 000 Kč. A díky službě buy-now-pay-later od Twisto je možné odložit platbu až o 30 dní.

Pokud jste na allegro.cz ještě nikdy nenakupovali, jsou Allegro Days vhodnou příležitostí platformu vyzkoušet. Každý nový zákazník navíc získá kupon na 200 Kč za registraci a dalších 250 Kč na nákup přes aplikaci Allegro.

Všechny slevy a akce v rámci Allegro Days najdete na hlavní stránce kampaně a jednotlivé nabídky jsou zároveň označeny štítkem Allegro Days.