Zdroj: usetri.denik.cz

Co je Cashback?

Cashback je možnost získat peníze zpět z každého úspěšně dokončeného nákupu na více než 500 e-shopech. Tyto peníze vám pak připíšeme zpět na váš bankovní účet, a to bez dalších poplatků. Využít je poté můžete na cokoliv podle Vašich představ.

Jak funguje vyplácení zpět na váš účet?

E-shopy chtějí mít co nejvíce nových zákazníků, ale i těch, kteří nakupují pravidelně. Část zisku může e-shop vyplatit za přivedení nového zákazníka nebo za komunikaci nabídek na stávající klienty. Cashback portál Ušetři.deník.cz slouží v tomto případě jako prostředník a za tuto komunikaci na klienta dostává provizi o kterou se s registrovaným zákazníkem rozdělí v případě, že zákazník nakoupí a uhradí nákup. Pro e-shop je to levnější, a přitom velmi účinná forma marketingu. Všichni jsou spokojeni. E-shop získal dobrého klienta, zákazník dostal peníze nazpět z nákupu. Cashback je tedy výhodný pro všechny a jistě uspokojí se svou nabídkou e-shopů každého. 

Kolik si můžu vydělat?

Nezdá se to, ale i pár korun nazpět z vašeho nákupu udělá ročně až tisíce korun, které můžete uhradit za něco co máte rádi. Navíc často dostáváte upozornění na konkrétní slevové akce, u kterých kromě obdrženého cashbacku ještě dostanete významnou slevu na výrobek nebo službu.

Co musím udělat proto, abych získal peníze nazpět

Registrujte se na usetri.deník.cz. Poté si vyberte váš oblíbený e-shop. Abychom vám mohli připsat cashback (peníze zpět), je potřeba se prokliknout do e-shopu od nás. Tím se provede správné označení návštěvy a e-shop pozná, že jste přišli na jeho web z Ušetři.deník.cz. Z tohoto důvodu vás potřebujeme identifikovat. Jediné, co pro to potřebujeme je vaše e-mailová adresa. Žádné další citlivé údaje nejsou potřeba.

Akční letáky