Pavelock – Systém Einstein®: integrovaná pojistka proti posunu dlažby

Ne zcela ojedinělá situace – dorovnáváte auto při parkování na vaší příjezdové cestě či venkovním parkovacím stání, točíte kolem téměř na místě a najednou se ozve TEN zvuk. Zvuk hrany dlaždice otírající se o svou sousedku. Nebo o více sousedek.  Otáčející se kolo totiž působí na dlaždici pod sebou smykovou silou, která se velmi intenzivně pokouší vyvolat rotaci dlaždice. Tuto sílu může utlumit pouze dokonale do sebe zapadající dlažba s perfektně fungujícím systémem spár, který ji rovnoměrně rozloží, přenese do spodního podkladu a zabrání tak dlaždici v pohybu. Pokud zvolíte produkt značky Semmelrock s označením PaveLock – Systém Einstein®, získáte tak dlažbu s patentovanou technologií zámkového systému s integrovanou pojistkou proti posunu.

Tento inteligentní systém je vhodný i pro značně namáhané plochy s vysokou frekvencí dopravy. Díky důmyslnému uspořádání spojovacích, distančních a fixačních prvků vždy docílíte precizní pokládky a optimálního rozložení sil působících při zátěži plochy, proto nedojde k vzájemnému posunu dlaždic.

Zdroj: Youtube

Chytré řešení nikoliv na úkor designu

Produkty s patentovaným systémem Pavelock – Systém Einstein® jsou k dostání v mnoha různých formátech, povrchových úpravách a barvách. Právě díky této rozmanitosti se produkty Semmelrock s integrovanou pojistkou proti posunu hodí stejně dobře pro moderní a rustikální, jako i klasické pojetí vzhledu dlážděné plochy.

GardenVision: výběr dlažby pro Váš vysněný domov nikdy nebyl snazší!

Další z inteligentních nástrojů pod značkou Semmelrock je aplikace GradenVision. Díky této zdarma dostupné aplikaci si snadno vytvoříte reálnou představu výsledku položení dlažby. Stáhněte si GardenVision do svého telefonu, vyfoťte příjezdovou cestu, terasu či zahradu a vyberte si z více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby, a jako bonus i barvu spárovacího písku. Pomocí nástrojů v aplikaci jednoduše upravíte povrch do správné perspektivy a zvolenou dlažbu promítnete přímo do vaší zahrady. Dokončenou vizualizaci můžete uložit a sdílet s přáteli a rodinou, nebo ji poslat e-mailem společnosti Semmelrock k dalšímu zpracování.