Ať už se jedná o prací prostředky, tablety do myčky, nebo čističe koupelen, produkty Denkmit nature pomáhají udržet domácnost v čistotě, a přitom neobsahují konzervační látky a barviva. Tyto prostředky jsou tak šetrnější k životnímu prostředí, celé domácnosti i vašemu zdraví. Produkty řady nature poznáte snadno, v prodejnách dm jsou totiž označeny zelenými cenovkami, za které získáte 2× více bodů na své dm zákaznické konto. Čím více bodů nasbíráte, tím vyšší získáte slevu na svůj příští nákup.

Vygruntovat kuchyň a koupelnu může být někdy skutečná výzva. Při pravidelné péči tomu tak být nemusí. Odměnou je snazší údržba a prostředí bez virů, bakterií a dalších patogenů, které mohou mít negativní dopad na naše zdraví. Ten se může projevit například vyšší mírou stresu a nekvalitním spánkem, či kožními a respiračními onemocněními. Čím začít?  

Nejprve vyperte všechno prádlo, Denkmit Pro Climate nature koncentrovaný prací gel na bílé prádlo (99 Kč / 33 pracích dávek) obsahuje inovativní složení, které je aktivní již při teplotě 20 °C a chrání textilie proti zašednutí. Denkmit Pro Climate nature prací gel na barevné prádlo (99 Kč / 33 pracích dávek) odstraňuje i ty nejodolnější skvrny, pere do hloubky vláken již při teplotě od 20 °C, a zároveň chrání barvy i vlákna. Jakmile zapnete pračku, můžete se pustit do úklidu koupelny, Denkmit nature čistič koupelen (34,90 Kč / 750 ml) odstraňuje vápenaté usazeniny a zbytky mýdla. Je vhodný pro citlivé povrchy z akrylátu nebo plastu. Denkmit nature gel na čištění toalet (29,90 Kč / 750 ml) účinně odstraňuje vápenaté usazeniny, nečistoty a močový kámen.  

V kuchyni určitě oceníte Denkmit nature tablety do myčky (89,90 Kč / 30 ks), obsažená funkce soli a leštidla zabraňuje tvorbě skvrn a rozpouští vápenaté usazeniny. Navíc díky integrované ochraně skla tablety zamezují tvorbě zákalu, sklenice tak zůstanou déle jako nové. Denkmit Pro Climate nature přípravek na mytí nádobí (34,90 Kč / 500 ml) spolehlivě odstraňuje veškerou mastnotu a nečistoty. Alespoň jednou týdně vydrbejte kuchyňský dřez.  

A je to v pytli: Jestli vás oslovily metody královny úklidu Marie Kondo a zbavujete se na jaře věcí, které prostě už nemají jiskru, zahlcují váš prostor, ale i vaši mentální kapacitu, přijdou vhod pytle MATEO PACKING s.r.o. Pevné, objemné a lokálně vyrobené z již existujících obalových materiálů, v kterých se přepravuje zboží do prodejen dm. Pytle můžete použít jak do koše, tak na třízení starých a nepotřebných věcí. Čím méně věcí budete mít, tím méně prachu budete muset řešit.   

Uvedené produkty jsou dostupné v prodejnách dm, v aplikaci Moje dm a v online shopu dm.cz.