Zahrada se v našich podnebných podmínkách stala minimálně pro polovinu roku takřka druhým domovem. Grilování, večerní posezení u kávy, snídaně na terase, rodinné chvíle u bazénu, zkrátka zde rodina stráví hodně času pro načerpání nových sil. Kvalitní, odolná a krásná zahradní dlažba je tak bez nadsázky korunou každé zahrady. Produktový katalog Semmelrock je nejen zárukou luxusního designu splňujícího aktuální trendy, ale také kvality a odolnosti, která zahradě umožní poskytnout vám druhý domov.

Technologie Wetcast zajistí odolnost a věrnou reprodukci přírodních struktur

Přírodní motivy se staly již evergreenem. I pro tento rok, jak potvrdil prestižní veletrh Cersaie v italské Bologni, hrají imitace přírodních kamenných a dřevěných struktur prim nejen v interiéru, ale tento trend kopírují i venkovní dlažby. K největším hitům letošního veletrhu patří imitace travertinu. Právě výrobní technologie Wetcast, která představuje časově náročný proces vyžadující i ruční práci, umožní dosáhnout dlažbě Semmelrock přesné reprodukce přírodních struktur v každém detailu. Nenápadná elegance travertinu s harmonickými odstíny se snoubí v kolekci Lusso Tivoli.

Melírované dlažby jsou nenáročné na údržbu a oživí vaši zahradu

Co se tvaru a barvy týče, trendem stále zůstávají velkoformátové dlaždice v šedých či hnědých tónech, do popředí se také dostává melír v kombinaci těchto barev. Např. řada Citytop Grande kombi v moderním velkoformátovém designu s rovnou hranou zajistí jedinečný dojem z okolí domu. Barevné stínování dodá celkové ploše jemný nádech a lehce splyne s okolím.

Ta pravá dlažba pro Váš vysněný domov? Použijte aplikaci GardenVisions

Přemýšlíte nad formátem, dekorem či barevnou variantou? Váháte mezi několika odstíny a lámete si hlavu, který bude více ladit s fasádou domu? S aplikací Semmelrock GardenVisions si můžete výsledný efekt jednoduše namodelovat. Do aplikace stačí pouze nahrát fotografii, konečky prstů označit plochu, kterou chcete vydláždit a můžete začít tvořit. Filtr umožní volit podle účelu a zatížení ze vhodných produktů. Na výběr je z více než 100 realistických barev, formátů či povrchů dlažby, a navíc je možné volit i barvu spárovací hmoty. Aplikace Semmelrock GardenVisions je ke stažení zdarma na Google Play i v App Store.

Video: Aplikace GardenVisions (wienerberger.cz)